Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Augustów w 2019 rok roku

23:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Augustów w 2019 rok roku

wto, pią, nie
23:45
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:05
+1 dzień

Augustów

Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19

168,64 
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
13:05
+1 dzień
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:45
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:05
+1 dzień

Augustów

Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19

168,64 
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
11:00
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
11:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
13:05
+1 dzień
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Z miasta Augustów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!