Rozkład jazdy PKS Lublin – Charków

19:10
15:10
16 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
122,03
19:10
15 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
Kiev
12:45
Połtawa
15:10
16 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
19:10
15:10
16 paź
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
130,00
19:10
15 paź
Lublin
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
15:10
16 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22

Połączenia z przesiadką Lublin – Charków

20:45
18:30
16 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
129,66
20:45
15 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
14:25
Łubnie
16:25
Połtawa
18:30
16 paź
Charków
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
  • Autobus
  • BOVA
20:55
18:30
16 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
129,66
20:55
15 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne GPK
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
Kiev
12:05
Boryspol
14:25
Łubnie
16:25
Połtawa
18:30
16 paź
Charków
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
  • Autobus
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Charków
Do miasta Lublin
Z miasta Charków

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.