Rozkład jazdy PKS Legnica – Warszawa

22:45
06:40
13 gru
Legnica, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
78,00
22:45
12 gru
Legnica
Legnica, Dworzec Autobusowy
20:35
Szklarska Poręba
20:40
Piechowice
20:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
21:00
Jelenia Góra
21:15
Jelenia Góra
21:30
Kaczorów
21:35
Mysłów
21:50
Bolków
22:15
Jawor
22:40
Legnica
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław
00:40
Oleśnica
01:10
Syców
01:30
Kępno
01:45
Wieruszów
02:20
Wieluń
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów
04:15
Piotrków Trybunalski
04:50
Tomaszów Mazowiecki
05:25
Rawa Mazowiecka
06:40
13 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Legnica
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.