Rozkład jazdy PKS Legnica – Warszawa

22:45
23 cze
06:40
24 cze
Legnica, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
40,95
22:45
23 cze
Legnica
Legnica, Dworzec Autobusowy
20:35
Szklarska Poręba
20:40
Piechowice
20:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
21:00
Jelenia Góra
21:15
Jelenia Góra
21:30
Kaczorów
21:35
Mysłów
21:50
Bolków
22:15
Jawor
22:40
Legnica
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław
00:40
Oleśnica
01:10
Syców
01:30
Kępno
01:45
Wieruszów
02:20
Wieluń
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów
04:15
Piotrków Trybunalski
04:50
Tomaszów Mazowiecki
05:25
Rawa Mazowiecka
06:40
24 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Warszawa
Do miasta Legnica
Z miasta Warszawa