Bilety autobusoweKraków - Zabrze

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Zabrze

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
15:40
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ul. Johanna Wolfganga Goethego
23,10 
Przewoźnik: INTER Sp. z o.o.
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Zabrze w 2020 roku

Codziennie
05:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ul. Johanna Wolfganga Goethego
23,10 
Przewoźnik: UNI BUS Sp. z o.o.
Ocena:
Codziennie
08:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ul. Johanna Wolfganga Goethego
23,10 
Przewoźnik: INTER Sp. z o.o.
Ocena:
Codziennie
13:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ul. Johanna Wolfganga Goethego
23,10 
Przewoźnik: UNI BUS Sp. z o.o.
Ocena:
Codziennie
18:15
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:40
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ul. Johanna Wolfganga Goethego
23,10 
Przewoźnik: UNI BUS Sp. z o.o.
Ocena:
Codziennie
20:50
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ul. Johanna Wolfganga Goethego
23,10 
Przewoźnik: INTER Sp. z o.o.
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Zabrze
Do miasta Kraków
Z miasta Zabrze
Informacje o trasie autobusu Kraków — Zabrze
6
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 25 min.
Szacowany czas podróży
05:30 — 07:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:50 — 22:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
24 — 24 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami