Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Hamburg — Zabrze w 2018 rok roku

20:15
Dworzec autobusowy; ul. Adenauerallee 78
Czas przejazdu 11 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Zabrze Plac Warszawski; Plac Warszawski 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, nie
20:00
ZOB Adenauerallee; Hamburg
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Przystanek; plac Warszawski
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, nie
20:30
HAMBURG; ZOB
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Przystanek; plac Warszawski
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, śro, czw, pią, nie
20:15
Czas przejazdu 11 h. 55 min
+1 dzień

Hamburg

Dworzec autobusowy; ul. Adenauerallee 78

08:10
+1 dzień

Zabrze

Zabrze Plac Warszawski; Plac Warszawski 8

253
20:15
Hamburg
Dworzec autobusowy; ul. Adenauerallee 78
08:10
+1 dzień
Zabrze
Zabrze Plac Warszawski; Plac Warszawski 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST Sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, nie
20:00
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Hamburg

ZOB Adenauerallee; Hamburg

08:10
+1 dzień

Zabrze

Przystanek; plac Warszawski

273
20:00
Hamburg
ZOB Adenauerallee; Hamburg
08:10
+1 dzień
Zabrze
Przystanek; plac Warszawski
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:30
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Hamburg

HAMBURG; ZOB

09:30
+1 dzień

Zabrze

Przystanek; plac Warszawski

292
20:30
Hamburg
HAMBURG; ZOB
09:30
+1 dzień
Zabrze
Przystanek; plac Warszawski
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Hamburg
Do miasta Zabrze
Do miasta Hamburg
Z miasta Zabrze
Podróż powrotna: