Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Gdańsk - Hamburg

od 163 zł, 10 gru

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Hamburg w 2018 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
ZOB Adenauerallee; Hamburg
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:45
Dworzec Kolejowy Gdańsk Główny; ul. Podwale Grodzkie 1
Czas przejazdu 13 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Adenauerallee 78
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
17:15
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 12 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
HAMBURG; ZOB
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
17:30
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

05:20
+1 dzień

Hamburg

ZOB Adenauerallee; Hamburg

190
17:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
05:20
+1 dzień
Hamburg
ZOB Adenauerallee; Hamburg
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
20:45
Czas przejazdu 13 h. 35 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec Kolejowy Gdańsk Główny; ul. Podwale Grodzkie 1

10:20
+1 dzień

Hamburg

Dworzec autobusowy; ul. Adenauerallee 78

213
20:45
Gdańsk
Dworzec Kolejowy Gdańsk Główny; ul. Podwale Grodzkie 1
10:20
+1 dzień
Hamburg
Dworzec autobusowy; ul. Adenauerallee 78
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:15
Czas przejazdu 12 h. 45 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

06:00
+1 dzień

Hamburg

HAMBURG; ZOB

245
17:15
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
06:00
+1 dzień
Hamburg
HAMBURG; ZOB
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Hamburg
Do miasta Gdańsk
Z miasta Hamburg

Gdańsk – Hamburg

Bezpośredni bus Gdańsk – Hamburg w zaledwie 11 godzin bezpiecznie i komfortowo pokona trasę i dowiezie podróżnych do samego centrum jednego z największych niemieckich miast (na prawach miasta związkowego).

Cena biletu, rezerwacja i zakup

Koszt przejazdu kształtuje się w granicach 160 – 220 zł (połączenia bezpośrednie), a zakup biletu odbywa się za pośrednictwem zaawansowanej wyszukiwarki -> by ułatwić nawigację i finalizację transakcji, nasz system przeprowadzi Państwa krok po kroku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi, dostępnym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00.