Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Stryj

Najlepsza oferta

Poza nie
21:00
Czas przejazdu08 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
+1 dzień
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
75,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Stryj w 2019 roku

pon, wto, nie
01:15
Czas przejazdu06 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:00
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
75,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Poza nie
20:30
Czas przejazdu08 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:50
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
75,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
W poniedziałki
07:40
Czas przejazdu08 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
80,00 
Przewoźnik: FOX-TRANS
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu09 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:20
+1 dzień
Stryj
Stacja paliw OKKO, ul. Bolekhiwska 49
80,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Poza czw
23:10
Czas przejazdu10 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:35
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
80,06 
Przewoźnik: Yatsiv V.V.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, wto, pią
19:45
Czas przejazdu08 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
+1 dzień
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
81,60 
Przewoźnik: PP HELIOS
Ocena:
wto, śro, pią, sob
21:30
Czas przejazdu10 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:45
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
82,99 
Przewoźnik: Rozmar s.r.o.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W niedziele
22:30
Czas przejazdu10 h. 55 min
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
09:25
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
82,99 
Przewoźnik: Bus Trans International
Autobus: Mercedes 0350
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu10 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:20
+1 dzień
Stryj
Stacja paliw OKKO, ul. Bolekhiwska 49
91,29 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
01:40
Czas przejazdu08 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
91,80 
Przewoźnik: FOP Fedak
Ocena:
Poza śro i czw
23:00
Czas przejazdu09 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
95,00 
Przewoźnik: Lux - reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza czw i pią
23:00
Czas przejazdu08 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:50
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
95,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
00:45
Czas przejazdu09 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
95,05 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
22.10, 25.10, 29.10, 01.11, 08.11...
07:40
Czas przejazdu09 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
99,59 
Przewoźnik: MANDRIVNYK PRYKARPATTYA
Autobus: MAN
Ocena:
Codziennie
01:25
Czas przejazdu09 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
107,89 
Przewoźnik: Fedak Ivan Mikhailovich
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu09 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:40
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
124,49 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
3.0
W niedziele
23:55
Czas przejazdu09 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:45
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
127,81 
Przewoźnik: Denysivka-plus
Autobus: MAN S2000
Ocena:
pon, pią
23:10
Czas przejazdu09 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:35
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
138,69 
Przewoźnik: ФОП Яців Володимир Васильович
Autobus: КЛАС ЛЮКС
Ocena:
W weekendy
01:15
Czas przejazdu07 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
168,91 
Przewoźnik: D.M.D-GROUP LTD
Autobus: Van Hool EOS(free)
Ocena:
Poza nie
21:00
Czas przejazdu09 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
168,91 
Przewoźnik: D.M.D-GROUP LTD
Autobus: Van Hool EOS(free)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Stryj
Do miasta Kraków
Z miasta Stryj
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu