Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Stryj w 2019 rok roku

15:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 15 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 16 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 15 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:50
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 16 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
13:45
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
15:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 14 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Stryj w 2019 rok roku

Codziennie
15:30
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:15
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

123,15 
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:30
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:50
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

124,55 
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
18:00
Łódź
Przystanek, plac Niepodległości
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:50
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:30
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:15
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

125,95 
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, czw, pią, sob, nie
17:50
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:15
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

132,95 
17:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:05
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
21:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
08:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:15
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)
pon, czw
13:45
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:35
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

136,45 
13:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:50
Jarocin
Dworzec autobusowy Jarocin, ul. Moniuszki 43A
15:55
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
16:25
Ostrów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 15
17:20
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
18:40
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
20:00
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
20:50
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
00:01
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Stryj, Ukraina, Lwowski
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Stryj, Ukraina, Lwowski
06:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:35
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
15:30
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:15
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

152,62 
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:15
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП Романишин "ТУР-ТРАНС"
  • КЛАС ЛЮКС
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Stryj
Do miasta Poznań
Z miasta Stryj
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!