Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Tulczyn

Najlepsza oferta

Codziennie
20:30
Czas przejazdu05 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

02:25
+1 dzień

Tulczyn

ТУЛЬЧИН,

48,53 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Tulczyn w 2019 rok roku

W piątki
16:00
Czas przejazdu05 h. 15 min

Kijów

Auto show Auto-Aktiv Infiniti, metro Zhytomyrska; al. Peremohy 134

21:15

Tulczyn

Supermarket Nash kraj, ul. Leontowicza 60

50,01 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu05 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

15:50

Tulczyn

ТУЛЬЧИН,

53,82 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu06 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

00:25
+1 dzień

Tulczyn

ТУЛЬЧИН,

61,76 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu06 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

00:25
+1 dzień

Tulczyn

Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15

62,04 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Tulczyn
Do miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu