Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweTulczyn - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tulczyn — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu01 h. 40 min
Tulczyn
Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15
12:30
Winnica
Przystanek (naprzeciwko peronów dworca autobusowego), ul. Kijowska 8
19,36 
Przewoźnik: ФОП ПОДОЛЯК І.А. МЖР
Autobus: МЕРСЕДЕС-47
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Tulczyn — Winnica w 2021 roku

Codziennie
08:10
Czas przejazdu01 h. 45 min
Tulczyn
Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15
09:55
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19,53 
Przewoźnik: ТУЛЬЧИНСКОЕ
Autobus: ЭТАЛОН
Ocena:
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 40 min
Tulczyn
Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15
11:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19,53 
Przewoźnik: НЕМИРОВСКОЕ
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН 18
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu01 h. 40 min
Tulczyn
Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15
17:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19,53 
Przewoźnik: НЕМИРОВСКОЕ
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН 18
Ocena:
Codziennie
05:00
Czas przejazdu02 h. 20 min
Tulczyn
Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15
07:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
21,28 
Przewoźnik: ТУЛЬЧИНСКОЕ
Autobus: ЛАЗ-699
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 00 min
Tulczyn
Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15
11:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
21,28 
Przewoźnik: ТУЛЬЧИНСКОЕ
Autobus: РЕНО 48
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Tulczyn
Do miasta Winnica
Do miasta Tulczyn
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Tulczyn — Winnica
6
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 50 min.
Szacowany czas podróży
05:00 — 07:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:05 — 17:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20 — 21 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami