Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Kijów – Tulczyn

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tulczyn — Kijów

Najlepsza oferta

Codziennie
12:45
Czas przejazdu06 h. 05 min

Tulczyn

Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15

18:50

Kijów

КИЇВ 1,

43,05 

Rozkład jazdy autobusów Tulczyn — Kijów w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw
06:05
Czas przejazdu07 h. 02 min

Tulczyn

Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15

13:07

Kijów

КИЇВ 1,

47,12 
W niedziele
16:10
Czas przejazdu05 h. 10 min

Tulczyn

Centrum handlowe Europeisky, ul. Leontowicza 55

21:20

Kijów

Auto show Auto-Aktiv Infiniti, metro Zhytomyrska; al. Peremohy 134

48,09 
Codziennie
23:15
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Tulczyn

Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15

05:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

62,04 
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Do miasta Tulczyn
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu