Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Burgas w 2019 rok roku

śro, sob
07:00
29 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

12:25
+1 dzień

Burgas

Lotnisko Burgas, Burgas

218,96 
07:00
Kijów
Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116
07:50
Biała Cerkiew
Biała Cerkiew, Biała Cerkiew
09:50
Umań
Umań, Umań
12:35
Odessa
Stacja benzynowa OKKO, ul. Objezdnaja Doroga 5/1
18:30
Reni checkpoint (Ukraine/Romania)
Burgas, Bułgaria
07:50
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
08:10
Albena
Burgas, Bułgaria
08:25
Kranevo
Kranevo, Kranevo
08:40
Zolotyye peski
Zolotyye peski, Zolotyye peski
08:55
Sv. Konstantin i Yelena
Burgas, Bułgaria
09:10
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
10:10
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
10:40
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
10:55
Nessebar
Hotel Fiesta Panorama, ul. Han Krum 40
11:25
Ravda
Ravda, Ravda
11:55
Pomorie
Pomorie, Pomorie
12:10
Sarafovo
Burgas, Bułgaria
12:25
+1 dzień
Burgas
Lotnisko Burgas, Burgas
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
śro, sob
07:00
29 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

12:30
+1 dzień

Burgas

Lotnisko Burgas, Burgas

218,96 
07:00
Kijów
Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116
08:30
Żytomierz
Stacja benzynowa OKKO, ploshchad Berdichevskaya 1
10:40
Winnica
Іtacja benzynowa WOG, ul. Molodezhnaya 29
12:30
Chmielnicki
Stacja benzynowa WOG, autostrada N-03
14:10
Kamieniec Podolski
Przystanek, prospekt Hrushevskoho 2V
15:50
Czerniowce
Burgas, Bułgaria
18:30
Reni checkpoint (Ukraine/Romania)
Burgas, Bułgaria
08:15
Albena
Burgas, Bułgaria
08:30
Kranevo
Kranevo, Kranevo
08:45
Zolotyye peski
Zolotyye peski, Zolotyye peski
09:00
Sv. Konstantin i Yelena
Burgas, Bułgaria
09:15
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
10:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
10:45
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
11:00
Nessebar
Hotel Fiesta Panorama, ul. Han Krum 40
11:30
Ravda
Ravda, Ravda
12:00
Pomorie
Pomorie, Pomorie
12:15
Sarafovo
Burgas, Bułgaria
12:30
+1 dzień
Burgas
Lotnisko Burgas, Burgas
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Burgas
Do miasta Kijów
Z miasta Burgas
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!