Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Odessa – Burgas

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Burgas — Odessa

Najlepsza oferta

czw, nie
15:25
Czas przejazdu24 h. 05 min
+1 dzień

Burgas

Lotnisko Burgas, Burgas

15:30
+1 dzień

Odessa

Stacja benzynowa OKKO, ul. Objezdnaja Doroga 5/1

135,69 

Rozkład jazdy autobusów Burgas — Odessa w 2019 rok roku

pon, śro, pią
09:00
Czas przejazdu14 h. 59 min

Burgas

Przystanek "Burgas Plaza", bulwar Transportna

23:59

Odessa

Centrum biznesowe Tokyo, ul. Wodoprowidna 1A

139,60 
śro, sob
16:30
Czas przejazdu19 h. 25 min
+1 dzień

Burgas

Stacja benzynowa Rompetrol, bulwar Struga

11:55
+1 dzień

Odessa

Stacja benzynowa OKKO, Objizna droga 20

180,82 
śro, sob
16:30
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Burgas

Stacja benzynowa Rompetrol, bulwar Struga

11:30
+1 dzień

Odessa

Przystanek, Italijsky bulwar 6

180,82 
Popularne kierunki
Z miasta Burgas
Do miasta Odessa
Do miasta Burgas
Z miasta Odessa
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu