Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Burgas — Kijów w 2019 rok roku

czw, nie
15:25
29 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Burgas

Lotnisko Burgas, Burgas

20:30
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

136,26 
15:24
Burgas
Lotnisko Burgas, Burgas
15:28
Sarafovo
Kijów, Ukraina
15:34
Pomorie
Pomorie, Pomorie
15:43
Ravda
Ravda, Ravda
15:48
Nessebar
Hotel Fiesta Panorama, ul. Han Krum 40
16:13
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
16:43
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:25
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:43
Sv. Konstantin i Yelena
Kijów, Ukraina
18:13
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
18:25
Kranevo
Kranevo, Kranevo
18:33
Albena
Kijów, Ukraina
02:40
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Kijów, Ukraina
11:00
Czerniowce
Kijów, Ukraina
13:45
Kamieniec Podolski
Przystanek, prospekt Hrushevskoho 2V
15:30
Chmielnicki
Stacja benzynowa WOG (rondo na Kamenec-Podolsky), trasa M-12
16:30
Winnica
Іtacja benzynowa WOG, ul. Molodezhnaya 29
18:30
Żytomierz
Stacja benzynowa OKKO, ploshchad Berdichevskaya 1
20:30
+1 dzień
Kijów
Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, nie
15:25
29 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Burgas

Lotnisko Burgas, Burgas

20:30
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

136,26 
15:24
Burgas
Lotnisko Burgas, Burgas
15:29
Sarafovo
Kijów, Ukraina
15:33
Pomorie
Pomorie, Pomorie
15:43
Ravda
Ravda, Ravda
15:48
Nessebar
Hotel Fiesta Panorama, ul. Han Krum 40
16:10
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
16:40
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:25
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:40
Sv. Konstantin i Yelena
Kijów, Ukraina
18:10
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
18:25
Kranevo
Kranevo, Kranevo
18:34
Albena
Kijów, Ukraina
18:39
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
02:40
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Kijów, Ukraina
15:30
Odessa
Stacja benzynowa OKKO, ul. Objezdnaja Doroga 5/1
16:30
Humań
Humań, Humań
18:30
Biała Cerkiew
Przystanek (pod mostem, na obrzeżach miasta), trasa M05
20:30
+1 dzień
Kijów
Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob
16:30
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Burgas

Stacja benzynowa Rompetrol, bulwar Struga

20:00
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

181,61 
16:30
Burgas
Stacja benzynowa Rompetrol, bulwar Struga
16:55
Pomorie
Pomorie, Pomorie
17:25
Ravda
Kijów, Ukraina
17:55
Nessebar
Hotel Fiesta Panorama, ul. Han Krum 40
18:25
Solnechnyy bereg
Przystanek "Disko Orange", bulwar Nesebr
19:55
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
20:55
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
21:15
Sv. Konstantin i Yelena
Kijów, Ukraina
21:30
Zolotyye peski
Zolotyye peski, Zolotyye peski
21:45
Kranevo
Kranevo, Kranevo
22:00
Albena
Kijów, Ukraina
23:20
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
05:00
Reni
Kijów, Ukraina
07:00
Izmaił
Sklep Bros-Angeles, autostrada M-15
11:55
Odessa
Przystanek, Italijsky bulwar 6
11:30
Odessa
Przystanek, Italijsky bulwar 6
17:00
Humań
Stacja benzynowa WOG, ul. Stepana Bandery 1B
18:30
Biała Cerkiew
Przystanek (pod mostem, na obrzeżach miasta), trasa M05
20:00
+1 dzień
Kijów
Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • DAV club
  • MAH A-32(free)
Popularne kierunki
Z miasta Burgas
Do miasta Kijów
Do miasta Burgas
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży