Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Bolonia

Najlepsza oferta

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu15 h. 30 min

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

23:00

Bolonia

Autogrill Cantagallo Ovest, A1trasa del Sole, 198 km

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Bolonia w 2019 rok

W poniedziałki
17:15
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Katowice, Katowice

09:15
+1 dzień

Bolonia

Bologna, Bologna

205,46 
pon, czw, sob
12:10
Czas przejazdu23 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:45
+1 dzień

Bolonia

Dworzec autobusowy, pl. XX Settembre 6

264,18 
W poniedziałki
11:10
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

04:20
+1 dzień

Bolonia

Dworzec autobusowy, ul. Pietramellara 63

310,00 
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu15 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

03:45
+1 dzień

Bolonia

Autogrill Cantagallo Ovest, A1trasa del Sole, 198 km

320,00 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Bolonia
Do miasta Katowice
Z miasta Bolonia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Katowice - Bolonia

Miasto czerwonych dachów, jak nazywana jest Bolonia, jest jedną z najpopularniejszych włoskich metropolii. Urokliwa sceneria i wyśmienita włoska kuchnia, słynąca z bogatej gamy makaronów, to zdecydowanie największe atuty, wpływające na powyższy stan rzeczy.

Przejazd Katowice – Bolonia

AGAT oraz EUROLINES POLSKA to główni przewoźnicy, organizujący przejazdy autokarowe na trasie Katowice – Bolonia. Bezpośrednia podróż trwa w granicach 15 godzin, a cena biletu zaczyna się od 160 złotych – zapraszamy do rezerwacji oraz zakupu!

Rozkład jazdy PKS Katowice - Bolonia


Godzina odjazdu Miejsce odjazdu Godzina przyjazdu Miejsce przyjazdu Czas podróży Cena Przewoźnik

15:30

Dw. PKS st.3, ul. Piotra Skargi

07:00

Dw. autobusowy Piazza XX Settembre

15 godz. 30 min.

229,00 zł

239,00 zł

254,73 zł

260,00 zł

265,85 zł

270,00 zł

289,21 zł

300,33 zł

AGAT

AGAT

EUROLINES POLSKA

AGAT

EUROLINES POLSKA

AGAT

EUROLINES POLSKA

EUROLINES POLSKA