Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Bolonia w 2018 rok roku

11:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 24 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:45+1 dzień
BOLOGNA; Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
07:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 28 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:45+1 dzień
BOLOGNA; Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
02:00
PKP; Lublin
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Autogrill castelbentivoglio ovest st.benz ESSO; Bologna
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
03:00
Dworzec autobusowy; ul. Ruska
Czas przejazdu 25 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; Bologna
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
04:45
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
AUTOGRILL CANTAGALLO; Bologna
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
04:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 23 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
AUTOGRILL CANTAGALLO; Bologna
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
pon, czw, sob
11:00
Czas przejazdu 24 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

11:45
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA; Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

275
11:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
11:45
+1 dzień
Bolonia
BOLOGNA; Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
07:30
Czas przejazdu 28 h. 15 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

11:45
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA; Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

275
07:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
11:45
+1 dzień
Bolonia
BOLOGNA; Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
02:00
Czas przejazdu 21 h. 00 min

Lublin

PKP; Lublin

23:00

Bolonia

Autogrill castelbentivoglio ovest st.benz ESSO; Bologna

300
02:00
Lublin
PKP; Lublin
23:00
Bolonia
Autogrill castelbentivoglio ovest st.benz ESSO; Bologna
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EURORES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
03:00
Czas przejazdu 25 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy; ul. Ruska

04:20
+1 dzień

Bolonia

Dworzec autobusowy; Bologna

310
03:00
Lublin
Dworzec autobusowy; ul. Ruska
04:20
+1 dzień
Bolonia
Dworzec autobusowy; Bologna
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
04:45
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

03:45
+1 dzień

Bolonia

AUTOGRILL CANTAGALLO; Bologna

320
04:45
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
03:45
+1 dzień
Bolonia
AUTOGRILL CANTAGALLO; Bologna
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
04:00
Czas przejazdu 23 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

03:45
+1 dzień

Bolonia

AUTOGRILL CANTAGALLO; Bologna

320
04:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
03:45
+1 dzień
Bolonia
AUTOGRILL CANTAGALLO; Bologna
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Bolonia
Do miasta Lublin
Z miasta Bolonia
Podróż powrotna: