Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bolonia — Katowice

Najlepsza oferta

pon, czw, sob
16:00
Czas przejazdu23 h. 20 min
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

15:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

310,08 

Rozkład jazdy autobusów Bolonia — Katowice w 2019 rok roku

pon, czw
17:30
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

10:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

310,08 
W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Bolonia

Dworzec autobusowy, Bologna

08:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

343,60 
W poniedziałki
03:45
Czas przejazdu15 h. 45 min

Bolonia

AUTOGRILL CANTAGALLO, Bologna

19:30

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

350,00 
W poniedziałki
01:30
Czas przejazdu14 h. 30 min

Bolonia

Autogrill castelbentivoglio ovest st.benz ESSO, Bologna

16:00

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

386,55 
Popularne kierunki
Z miasta Bolonia
Do miasta Katowice
Do miasta Bolonia
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bolonia – Katowice

Codzienne połączenia Bolonia – Katowice i wyjątkowo atrakcyjne ceny biletów na tej trasie, pozwalają na płynny ruch i stały dostęp do biletów autokarowych.

Rezerwacja i zakup biletu

Wybierz dzień wyjazdu, określ liczbę pasażerów, a nasza wyszukiwarka wskaże wszystkie dostępne przejazdy. Ustal optymalny i dokonaj rezerwacji/zakupu za pośrednictwem skonfigurowanego systemu płatności (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych), dostępnego w naszym serwisie. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym BOK-iem, pamiętaj – zaplanowana podróż, to spokojna podróż!