Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Jużnoukrajinśk — Warszawa w 2019 rok roku

pon, wto
14:30
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

133,00 
14:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
Codziennie
03:00
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

133,90 
03:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
03:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

136,27 
02:55
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
03:50
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:25
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
09:00
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Lityn
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
11:00
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:00
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:00
Zborów
Dworzec autobusowy, ul. Khmelnyckoho 64
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:45
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
Codziennie
14:30
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

11:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

137,71 
14:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:30
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

137,71 
14:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:30
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

147,74 
14:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży