Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Jużnoukrajinśk — Warszawa w 2019 rok roku

03:50
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 25 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
14:30
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
14:30
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:00
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 23 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
14:30
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto
03:50
Czas przejazdu 25 h. 10 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

04:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

119
03:50
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
14:30
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

121
14:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

11:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

134
14:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
07:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
Warszawa
"Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej"
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

134
14:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
07:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
Warszawa
"Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej"
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
03:00
Czas przejazdu 23 h. 50 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

134
03:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

144
14:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
03:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
07:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!