Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Jużnoukrajinśk — Kraków w 2018 rok roku

18:10
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:50
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 19 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:10
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 19 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
03:50
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
03:50
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
18:10
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

13:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

121
18:10
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
13:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
03:50
Czas przejazdu 19 h. 05 min

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

22:55

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

124
03:50
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:55
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
18:10
Czas przejazdu 19 h. 45 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

13:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

124
18:10
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
19:05
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
21:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
00:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
02:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
03:50
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

22:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

150
03:50
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
22:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
03:50
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

183
03:50
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27
04:30
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
10:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
11:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków