Rozkład jazdy PKS Jużnoukrajinśk – Kraków

03:50
14 sie
22:55
14 sie
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
133,90
03:50
14 sie
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
22:55
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Jużnoukrajinśk – Kraków

03:50
14 sie
22:55
14 sie
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
125,04
03:50
14 sie
Yuzhnoukrainsk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
06:40
Umań
09:45
Winnica
11:40
Chmielnicki
14:30
Tarnopol
17:50
Lwów
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków