Bilety autobusoweIwano-Frankiwsk - Dolina

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Dolina

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
13:05
Czas przejazdu01 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
14:45
Dolina
9,70 
Przewoźnik: КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТЗОВ
Autobus: БОГДАН-27
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Dolina w 2022 roku

Codziennie
11:05
Czas przejazdu01 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
12:40
Dolina
9,74 
Przewoźnik: АВТО-ТРАНС-ЗАХІД
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:30
Dolina
10,08 
Przewoźnik: ІЗБЕНКО С.Г. (ФОП)
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
17:05
Czas przejazdu01 h. 45 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
18:50
Dolina
10,35 
Przewoźnik: САМБІРСЬКЕ АТП-14608 ТОВ
Autobus: ВАНХООЛ-55
Ocena:
Codziennie
09:05
Czas przejazdu01 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
10:35
Dolina
10,92 
Przewoźnik: ЛЬВІВСЬКЕ АТП14631 ТОВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu01 h. 25 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
15:45
Dolina
10,92 
Przewoźnik: ЛЬВІВСЬКЕ АТП14631 ТОВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
15:55
Czas przejazdu01 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
17:30
Dolina
10,92 
Przewoźnik: ЛЬВІВСЬКЕ АТП14631 ТОВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
10:50
Dolina
11,12 
Przewoźnik: БАРАН В.В. (ФОП)
Autobus: МЕРСЕДЕС-20
Ocena:
Codziennie
11:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
13:10
Dolina
11,12 
Przewoźnik: АТП 12629 ТЗОВ
Autobus: МЕРСЕДЕС-45
Ocena:
Codziennie
11:45
Czas przejazdu01 h. 20 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
13:05
Dolina
11,12 
Przewoźnik: ЧОРТКІВСЬКЕ АТП-16142 ТОВ
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Poza nie
09:50
Czas przejazdu01 h. 15 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
11:05
Dolina
11,32 
Przewoźnik: МИКУЛЯК П.П. (ФОП)
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
06:50
Czas przejazdu01 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
08:25
Dolina
11,80 
Przewoźnik: ОСТАШ Р.Р.(ФОП)
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
10:35
Dolina
11,80 
Przewoźnik: ГРАНД ТРАНС ТОВ
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu01 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
15:25
Dolina
11,80 
Przewoźnik: ГРАНД ТРАНС КОМПАНІ
Autobus: БАЗ-19
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu01 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
16:15
Dolina
11,80 
Przewoźnik: ГРАНД ТРАНС ТОВ
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
06:15
Czas przejazdu01 h. 45 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:00
Dolina
11,85 
Przewoźnik: КАЛУСЬКЕ АТП ПАТ
Autobus: БАЗ-25
Ocena:
Codziennie
08:15
Czas przejazdu01 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
09:50
Dolina
11,85 
Przewoźnik: КАЛУСЬКЕ АТП ПАТ
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
15:35
Czas przejazdu01 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
17:05
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12,30 
Przewoźnik: ДЕНИСІВКА ТДВ
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Codziennie
17:25
Czas przejazdu01 h. 10 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
18:35
Dolina
12,97 
Przewoźnik: АТП ПОДІЛЛЯ ТУР ПП
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Dolina
Z miasta Dolina
Informacje o trasie autobusu Iwano-Frankiwsk — Dolina
19
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 32 min.
Szacowany czas podróży
06:15 — 08:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:25 — 18:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
9 — 31 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami