Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Wrocław w 2019 rok roku

16:10
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
18:35
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
Czas przejazdu 14 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:30
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:10
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
19:10
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob, nie
21:10
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:40
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
Codziennie
16:10
Czas przejazdu 13 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

98
16:10
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
01:20
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
02:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
15:30
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

05:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

105
15:30
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
15:50
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
16:20
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
18:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:30
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
00:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:35
Czas przejazdu 14 h. 25 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

105
18:35
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
20:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:20
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
22:20
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
00:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
07:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yatsiv V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A

05:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

110
15:30
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
05:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROTOUR PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
16:10
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

04:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

118
16:10
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
04:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, czw, pią, sob, nie
19:10
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

119
19:10
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
19:25
Bolechów
"Dworzec autobusowy; ul. Zaliznychna 25"
20:10
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
22:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
23:25
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
01:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:10
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

133
21:10
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
22:00
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
23:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:20
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
01:10
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
02:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:20
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
07:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
16:40
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A

07:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

140
16:40
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
07:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Wrocław
Do miasta Dolina
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!