Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Wrocław w 2019 rok roku

W poniedziałki
13:40
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Dolina

DOLYNA, Dworzec Autobusowy, ul. Pryvokzalna,1

05:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

76,50 
13:40
Dolina
DOLYNA, Dworzec Autobusowy, ul. Pryvokzalna,1
05:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP Balnytskyi V.S.
Codziennie
16:10
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
14:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dolina

DOLYNA, Dworzec Autobusowy, ul. Pryvokzalna,1

03:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,98 
14:30
Dolina
DOLYNA, Dworzec Autobusowy, ul. Pryvokzalna,1
03:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOX-TRANS
śro, czw, sob
14:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

03:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

107,54 
14:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
15:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
17:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRAVELLER OF PRYKARPATTYA
  • MAN
pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:35
14 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

107,58 
18:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
22:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:15
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yatsiv V.V.
  • Neoplan(Free)
pon, śro, pią
15:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

05:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
15:30
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
05:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROTOUR PLUS
Codziennie
21:10
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
21:10
Dolina
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
Codziennie
16:40
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

07:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112,84 
16:40
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
07:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
wto, śro, czw, pią, sob, nie
19:10
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
19:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
19:25
Bolechów
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznychna 25
20:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)
Codziennie
21:10
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
21:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
22:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
23:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:10
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
16:10
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

04:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

117,30 
16:10
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
04:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
pon, wto, śro, czw, pią, sob
19:10
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

147,99 
19:10
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФЕДАК І.М.(ФОП)
  • НЕОПЛАН-50
Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Wrocław
Do miasta Dolina
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży