Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dolina — Kraków

Najlepsza oferta

Codziennie
14:35
Czas przejazdu10 h. 15 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

23:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,50 

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Kraków w 2019 rok

pon, wto, pią
14:30
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

23:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

79,00 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

05:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,00 
Poza sob
18:35
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

DOLYNA, Dworzec Autobusowy, ul. Pryvokzalna,1

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

81,60 
pon, wto, pią, nie
19:30
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

04:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

81,60 
Codziennie
16:40
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

02:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

84,73 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

00:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

86,70 
Poza wto
18:35
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

91,46 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

91,47 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu08 h. 10 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

91,47 
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu09 h. 30 min

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

21:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

93,75 
śro, sob, nie
12:00
Czas przejazdu09 h. 30 min

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

21:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

93,75 
wto, pią
12:00
Czas przejazdu09 h. 25 min

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

21:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

93,75 
wto, czw, sob
13:30
Czas przejazdu08 h. 55 min

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

22:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

93,75 
wto, czw, pią
19:35
Czas przejazdu08 h. 40 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

04:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

93,75 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

03:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,00 
17.07, 20.07, 21.07, 24.07, 27.07...
14:30
Czas przejazdu08 h. 30 min

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

23:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

96,03 
Poza nie
19:10
Czas przejazdu09 h. 45 min
+1 dzień

Dolina

DOLYNA, Dworzec Autobusowy, ul. Pryvokzalna,1

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

96,90 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

99,09 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

01:20
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

99,09 
Poza pon
19:10
Czas przejazdu08 h. 45 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

99,09 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu09 h. 10 min

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

23:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,43 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

01:20
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

106,71 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

03:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

106,71 
W piątki
14:05
Czas przejazdu08 h. 45 min

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

22:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

117,39 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu08 h. 15 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

23:30
+1 dzień

Kraków

КРАКІВ,

132,64 
pon, śro
12:00
Czas przejazdu33 h. 30 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

20:30
+1 dzień

Kraków

КРАКІВ,

141,18 
pon, wto, czw, pią
19:35
Czas przejazdu09 h. 35 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

04:10
+1 dzień

Kraków

КРАКІВ,

142,62 
pon, wto, pią
11:35
Czas przejazdu32 h. 10 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

18:45
+1 dzień

Kraków

КРАКІВ,

160,45 
Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Kraków
Do miasta Dolina
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu