Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Opole — Dolina w 2019 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 14 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
17:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:25
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 13 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto

Rozkład jazdy autobusów Opole — Dolina w 2019 rok roku

Codziennie
17:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:30
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

98,38 
17:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Codziennie
15:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

05:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

105,40 
14:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
05:20
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw, sob
17:00
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:50
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

105,40 
16:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
06:50
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV
  • MAH A-32(free)
W poniedziałki
17:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:40
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

115,00 
17:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:40
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS OSTROWIEC SW
pon, wto
21:25
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

11:55
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

125,00 
21:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:55
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Dolina
Do miasta Opole
Z miasta Dolina
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!