Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Opole — Dolina w 2019 rok roku

pon, śro, sob
17:00
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:50
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

100,00 
17:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:50
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROTOUR PLUS
Codziennie
17:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:30
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

102,53 
17:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Codziennie
21:25
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

11:55
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

103,81 
21:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:55
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
15:00
-11 godz. 20 min w drodze

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

05:20

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

109,85 
14:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
05:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

05:20
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

110,00 
15:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:20
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
Codziennie
17:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:40
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

115,00 
17:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:40
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS OSTROWIEC SW
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Dolina
Do miasta Opole
Z miasta Dolina
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży