Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweKraków - Dolina

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Dolina

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W niedziele
22:30
Czas przejazdu11 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
10:15
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
67,12 
Przewoźnik: Bus Trans International
Autobus: Mercedes 0350
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Dolina w 2020 roku

pon, wto, sob, nie
01:15
Czas przejazdu07 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:00
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
75,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Poza pią i nie
21:00
Czas przejazdu09 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:10
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
75,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Poza czw
23:10
Czas przejazdu11 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
80,06 
Przewoźnik: Yatsiv V.V.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, pią, sob
01:30
Czas przejazdu09 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:15
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
83,89 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Poza wto
20:30
Czas przejazdu09 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
86,70 
Przewoźnik: Modultrans
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu10 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
+1 dzień
Dolina
Avtovokzal, vul. Pryvokzalna, 13, Przystanek autobusowy Dolina
90,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
00:45
Czas przejazdu10 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:55
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
90,67 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
W poniedziałki
07:40
Czas przejazdu09 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
91,80 
Przewoźnik: FOX-TRANS
Ocena:
Poza czw i nie
23:00
Czas przejazdu09 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:40
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
95,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
pon, sob
23:00
Czas przejazdu10 h. 35 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:35
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
95,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W weekendy
01:15
Czas przejazdu08 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:55
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
105,70 
Przewoźnik: D.M.D-GROUP LTD
Autobus: Van Hool EOS(free)
Ocena:
We wtorki
01:15
Czas przejazdu08 h. 35 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:50
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
105,70 
Przewoźnik: D.M.D-GROUP LTD
Autobus: Van Hool EOS(free)
Ocena:
Poza nie
21:00
Czas przejazdu10 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:25
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
105,70 
Przewoźnik: D.M.D-GROUP LTD
Autobus: Van Hool EOS(free)
Ocena:
Codziennie
01:25
Czas przejazdu10 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
109,06 
Przewoźnik: Fedak Ivan Mikhailovich
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza pon i czw
01:30
Czas przejazdu09 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:15
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
109,06 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu11 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
109,06 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, wto, czw, sob
01:30
Czas przejazdu08 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
110,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
134,23 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Poza nie
21:30
Czas przejazdu08 h. 55 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:25
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
134,71 
Przewoźnik: D.M.D GROUP
Autobus: NeoplanN216H
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Dolina
Do miasta Kraków
Z miasta Dolina
Informacje o trasie autobusu Kraków — Dolina
20
Liczba autobusów w kierunku
9 godz. 44 min.
Szacowany czas podróży
00:45 — 11:55
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:10 — 10:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
77 — 296 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami