Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Dolina w 2018 rok roku

15:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
21:10
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, czw, sob
15:30
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:50
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

110
15:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
16:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
18:35
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
20:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
06:30
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
06:50
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
15:30
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:50
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

113
15:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
06:50
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eurotour Plus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
18:40
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:30
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

121
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
08:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:35
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Jatsiv V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:10
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

125
21:10
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
23:45
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
01:25
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
08:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
10:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:50
Bolechów
"Dworzec autobusowy; ul. Zaliznychna 25"
11:15
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Іvan Mihajlovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
16:00
Czas przejazdu 13 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:40
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

133
16:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
06:40
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
20:00
Czas przejazdu 14 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

11:55
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A

143
20:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:55
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

170
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
05:20
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

176
16:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
19:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
20:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:40
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:55
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:40
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
06:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:30
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

183
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
16:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
18:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Stryj
"Przystanek; ul. Bolekhivska 2"
05:20
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Dolina
Do miasta Wrocław
Z miasta Dolina