Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Dolina w 2019 rok roku

W poniedziałki
20:00
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:55
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

98,44 
20:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:55
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, wto, śro, pią, sob, nie
18:40
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

100,08 
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
08:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
10:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yatsiv V.V.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
16:00
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

102,72 
16:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Codziennie
13:30
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

110,06 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
05:20
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
pon, czw, sob
15:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:50
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

110,06 
15:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
06:50
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurotour-Plus
  • MAH A-32(free)
pon, wto, czw, pią, sob, nie
21:10
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

124,73 
21:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
08:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
10:50
Bolechów
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznychna 25
11:15
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Dolina
Do miasta Wrocław
Z miasta Dolina
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!