Rozkład jazdy PKS Białobrzegi – Warszawa

09:50
11:00
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
15,00
09:50
24 lis
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
06:50
Gorzyce
06:58
Sandomierz
07:05
Sandomierz
07:40
Opatów
08:00
Ostrowiec Świętokrzyski
08:40
Iłża
09:10
Radom
09:20
Radom
09:50
Białobrzegi
10:15
Grójec
11:00
24 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
17:55
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
14,00
16:40
24 lis
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:15
Krynica-Zdrój
09:30
Łabowa
09:55
Nowy Sącz
10:18
Łososina Dolna
10:32
Czchów
11:10
Tarnów
11:55
Dąbrowa Tarnowska
12:12
Szczucin
12:30
Stopnica
12:50
Busko-Zdrój
14:25
Kielce
15:00
Skarżysko-Kamienna
15:50
Radom
16:05
Radom
16:07
Radom
16:40
Białobrzegi
17:05
Grójec
17:55
24 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
18:35
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
14,00
17:25
24 lis
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
10:07
Krościenko
10:25
Łącko
10:59
Nowy Sącz
12:20
Tarnów
12:55
Dąbrowa Tarnowska
13:15
Szczucin
13:55
Busko-Zdrój
15:10
Kielce
15:50
Skarżysko-Kamienna
16:40
Radom
17:25
Białobrzegi
18:35
24 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
21:40
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
15,00
20:25
24 lis
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
16:55
Gorzyce
17:03
Sandomierz
17:10
Sandomierz
17:45
Opatów
18:05
Ostrowiec Świętokrzyski
18:15
Kunów
18:40
Starachowice
19:15
Iłża
19:45
Radom
20:25
Białobrzegi
20:50
Grójec
21:40
24 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.