Rozkład jazdy PKS Białobrzegi – Warszawa

03:10
20 lip
04:20
20 lip
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
15,75
03:10
20 lip
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
19:04
Krynica-Zdrój
19:10
Muszyna
19:23
Żegiestów-Zdrój
19:25
Żegiestów-Zdrój
19:35
Wierchomla Wielka
19:55
Piwniczna-Zdrój
20:05
Rytro
20:20
Stary Sącz
20:30
Nowy Sącz
22:00
Tarnów
22:33
Dąbrowa Tarnowska
22:53
Szczucin
23:33
Busko-Zdrój
00:55
Kielce
01:38
Skarżysko-Kamienna
02:30
Radom
03:10
Białobrzegi
03:35
Grójec
04:10
Warszawa
04:20
20 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:50
20 lip
11:00
20 lip
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
15,75
09:50
20 lip
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
06:50
Gorzyce
06:58
Sandomierz
07:05
Sandomierz
07:40
Opatów
08:00
Ostrowiec Świętokrzyski
08:15
Kunów
08:40
Iłża
09:10
Radom
09:20
Radom
09:50
Białobrzegi
11:00
20 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
20 lip
17:55
20 lip
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
14,70
16:40
20 lip
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:15
Krynica-Zdrój
09:30
Łabowa
09:55
Nowy Sącz
10:18
Łososina Dolna
10:32
Czchów
11:10
Tarnów
11:55
Dąbrowa Tarnowska
12:12
Szczucin
12:30
Stopnica
12:50
Busko-Zdrój
14:25
Kielce
15:00
Skarżysko-Kamienna
15:50
Radom
16:05
Radom
16:07
Radom
16:40
Białobrzegi
17:05
Grójec
17:55
20 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
20 lip
18:35
20 lip
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
14,70
17:25
20 lip
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
10:07
Krościenko
10:25
Łącko
10:59
Nowy Sącz
12:20
Tarnów
12:55
Dąbrowa Tarnowska
13:15
Szczucin
13:55
Busko-Zdrój
15:10
Kielce
15:50
Skarżysko-Kamienna
16:40
Radom
17:25
Białobrzegi
18:35
20 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:25
20 lip
21:40
20 lip
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
15,75
20:25
20 lip
Białobrzegi
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
16:55
Gorzyce
17:03
Sandomierz
17:10
Sandomierz
17:45
Opatów
18:05
Ostrowiec Świętokrzyski
18:15
Kunów
18:40
Starachowice
19:15
Iłża
19:45
Radom
20:25
Białobrzegi
20:50
Grójec
21:40
20 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa