Bilety autobusoweBiałobrzegi - Radom

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Białobrzegi — Radom

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
21:40
Czas przejazdu40 min
Białobrzegi
Białobrzegi, Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
22:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11,55 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Białobrzegi — Radom w 2020 roku

Codziennie
09:10
Czas przejazdu40 min
Białobrzegi
Białobrzegi, Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:50
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11,55 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
09:55
Czas przejazdu40 min
Białobrzegi
Białobrzegi, Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
10:35
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11,55 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
10:25
Czas przejazdu35 min
Białobrzegi
Białobrzegi, Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
11:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11,55 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu35 min
Białobrzegi
Białobrzegi, Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
16:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11,55 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
17:25
Czas przejazdu35 min
Białobrzegi
Białobrzegi, Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
18:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11,55 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Radom
Z miasta Radom
Informacje o trasie autobusu Białobrzegi — Radom
6
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 37 min.
Szacowany czas podróży
09:10 — 09:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:40 — 22:20
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
12 — 12 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami