Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zaporoże — Kijów

Najlepsza oferta

Codziennie
20:25
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

07:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

54,13 

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Kijów w 2019 roku

Codziennie
06:00
Czas przejazdu09 h. 25 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

15:25

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

59,92 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu09 h. 59 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

17:29

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

59,92 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu09 h. 30 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

23:30

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

59,92 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu10 h. 10 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

06:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

59,92 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

06:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

59,92 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

11:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

60,70 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

64,59 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

06:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

64,59 
W niedziele
13:00
Czas przejazdu07 h. 50 min

Zaporoże

Dworzec kolejowy Zaporiszszya-1, prospekt Soborny 1

20:50

Kijów

Stacja metra Kharkiwska, al. Mykoly Baszana 36

65,45 
W niedziele
13:00
Czas przejazdu09 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec kolejowy Zaporiszszya-1, prospekt Soborny 1

22:00

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

65,45 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu12 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

23:00

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

65,62 
pon, pią, sob, nie
13:00
Czas przejazdu08 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec kolejowy Zaporoże-1, Pryvokzalna ploshcha 1

21:00

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

65,62 
pon, pią, sob, nie
13:20
Czas przejazdu07 h. 40 min

Zaporoże

Przystanek, ploshcha Soborna 168

21:00

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

65,62 
wto, sob
21:00
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

08:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

65,62 
W poniedziałki
07:35
Czas przejazdu10 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

17:35

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

68,48 
W poniedziałki
14:10
Czas przejazdu09 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

23:10

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

68,48 
Poza czw i nie
21:20
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

06:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

68,48 
pon, wto
21:25
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

06:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

68,48 
pon, pią
23:55
Czas przejazdu09 h. 15 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

09:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

68,48 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

68,90 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu11 h. 10 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

18:40

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

70,52 
śro, pią, nie
12:00
Czas przejazdu11 h. 30 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

23:30

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

70,54 
W czwartki
09:00
Czas przejazdu13 h. 26 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

22:26

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

77,51 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

07:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

80,38 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

07:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3

107,01 
Popularne kierunki
Z miasta Zaporoże
Do miasta Kijów
Do miasta Zaporoże
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu