Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweZłoczów - Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Złoczów — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, pią
16:35
Czas przejazdu09 h. 15 min
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
00:50
+1 dzień
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton, Kraków
75,00 
Przewoźnik: POL SV LINES
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Złoczów — Kraków w 2020 roku

Codziennie
15:40
Czas przejazdu08 h. 50 min
Złoczów
Dw. PKS, ul. Brodywśka 2-w, Złoczów
23:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
80,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu07 h. 50 min
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
86,41 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
W poniedziałki
11:20
Czas przejazdu10 h. 20 min
Złoczów
ul. Siczowych Strzelców 30, Złoczów
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
90,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Poza pią i nie
11:25
Czas przejazdu10 h. 15 min
Złoczów
Kafe Shynomontazh ul. Siczowych Strzelców 30, Złoczów
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
90,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
pon, czw
11:50
Czas przejazdu09 h. 55 min
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
21:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
92,27 
Przewoźnik: Nasorokh
Autobus: MAN
Ocena:
pon, wto, śro, czw
16:55
Czas przejazdu08 h. 50 min
Złoczów
ul. Sechovyh Strilciv 30 (obok baru 'Szynomontaz'), Złoczów
00:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
100,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
śro, nie
16:35
Czas przejazdu08 h. 15 min
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
00:50
+1 dzień
Kraków
Parking Wawel (naprzeciwko hotelu Sheraton), ul. Powiśle 7
100,67 
Przewoźnik: Svistun B.R.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
pon, śro, sob
22:30
Czas przejazdu15 h. 45 min
Złoczów
AZS OKKO, vul. Lvivska, 67 (kier. Chers.), Złoczów
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
101,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Poza nie
11:20
Czas przejazdu09 h. 20 min
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
109,06 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
czw, nie
18:00
Czas przejazdu10 h. 10 min
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
109,06 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
czw, nie
18:00
Czas przejazdu10 h. 10 min
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
109,06 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Poza nie
22:40
Czas przejazdu10 h. 20 min
Złoczów
Kafe/Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30, Złoczów
08:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
110,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu12 h. 40 min
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
115,50 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
wto, pią, nie
22:25
Czas przejazdu14 h. 50 min
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
117,45 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, pią, nie
22:30
Czas przejazdu14 h. 45 min
Złoczów
Stacja paliw OKKO, ul. Lvivska 67
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
117,45 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
W niedziele
11:20
Czas przejazdu09 h. 20 min
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
129,62 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu09 h. 10 min
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
134,23 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: Мерседес
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu09 h. 10 min
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
134,23 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: Мерседес
Ocena:
pon, wto, śro
18:00
Czas przejazdu11 h. 10 min
Złoczów
04:10
+1 dzień
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
193,80 
Przewoźnik: PAS-TRANS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Do miasta Złoczów
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Złoczów — Kraków
20
Liczba autobusów w kierunku
10 godz. 31 min.
Szacowany czas podróży
11:00 — 22:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:40 — 07:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
75 — 194 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami