Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Wrocław - Oldenburg

od 145 zł, 18 lis

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Oldenburg w 2018 rok roku

20:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:15+1 dzień
ZOB, st. D.1; Oldenburg (Oldb.)
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, sob
21:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:15+1 dzień
OLDENBURG; ZOB
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
pon, wto, sob
20:00
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:15
+1 dzień

Oldenburg

ZOB, st. D.1; Oldenburg (Oldb.)

200
20:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:15
+1 dzień
Oldenburg
ZOB, st. D.1; Oldenburg (Oldb.)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
21:30
Czas przejazdu 11 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:15
+1 dzień

Oldenburg

OLDENBURG; ZOB

245
21:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
09:15
+1 dzień
Oldenburg
OLDENBURG; ZOB
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Oldenburg
Do miasta Wrocław
Z miasta Oldenburg