Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweWrocław – Medyka

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Medyka

Najlepsza oferta

Codziennie
22:40
Czas przejazdu07 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:20
+1 dzień
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Medyka w 2020 roku

Poza pią
03:50
Czas przejazdu08 h. 01 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:51
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
07:50
Czas przejazdu08 h. 11 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:01
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Poza pią
14:00
Czas przejazdu08 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu07 h. 55 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:55
+1 dzień
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Medyka
Do miasta Wrocław
Z miasta Medyka

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu