Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Medyka w 2018 rok roku

14:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 53 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:18
Centrum handlowe Granica; Medyka 405a
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 43 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:43
Centrum handlowe Granica; Medyka 405a
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 48 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:18+1 dzień
Centrum handlowe Granica; Medyka 405a
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
14:25
Czas przejazdu 07 h. 53 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

22:18

Medyka

Centrum handlowe Granica; Medyka 405a

70
14:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
16:25
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
16:47
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
18:10
Lublin
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 4"
19:11
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
19:35
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
19:55
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
20:22
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
20:46
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
21:05
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
21:21
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
21:59
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
22:18
Medyka
Centrum handlowe Granica; Medyka 405a
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 07 h. 43 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:43

Medyka

Centrum handlowe Granica; Medyka 405a

70
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:38
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
10:55
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
11:16
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
12:40
Lublin
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 4"
13:35
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
14:00
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
14:20
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
14:47
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
15:10
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
15:30
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
15:46
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
16:24
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
16:43
Medyka
Centrum handlowe Granica; Medyka 405a
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 07 h. 48 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

01:18
+1 dzień

Medyka

Centrum handlowe Granica; Medyka 405a

70
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
21:10
Lublin
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 4"
22:10
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
22:35
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
22:55
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
23:22
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
23:45
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
00:05
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
00:20
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
00:55
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
01:18
+1 dzień
Medyka
Centrum handlowe Granica; Medyka 405a
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Medyka
Do miasta Warszawa
Z miasta Medyka