Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Medyka w 2019 rok roku

Codziennie
09:00
7 godz. 43 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:43

Medyka

Centrum handlowe Granica, Medyka 405a

69,36 
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:38
Garwolin
Przystanek transportu publicznego PUP 05, ul. Tadeusza Kościuszki 31
10:55
Gończyce
Gończyce, Gończyce
11:16
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
12:40
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
13:35
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
14:00
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
14:20
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
14:47
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
15:10
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
15:30
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
15:46
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
16:24
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
16:43
Medyka
Centrum handlowe Granica, Medyka 405a
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
14:25
7 godz. 53 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:18

Medyka

Centrum handlowe Granica, Medyka 405a

69,36 
14:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
Przystanek transportu publicznego PUP 05, ul. Tadeusza Kościuszki 31
16:25
Gończyce
Gończyce, Gończyce
16:47
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
18:10
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
19:11
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
19:35
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
19:55
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
20:22
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
20:46
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
21:05
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
21:21
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
21:59
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:18
Medyka
Centrum handlowe Granica, Medyka 405a
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
17:30
7 godz. 48 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

01:18
+1 dzień

Medyka

Centrum handlowe Granica, Medyka 405a

69,36 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
Gończyce, Gończyce
21:10
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
22:10
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
22:35
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
22:55
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
23:22
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
23:45
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
00:05
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
00:20
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
00:55
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
01:18
+1 dzień
Medyka
Centrum handlowe Granica, Medyka 405a
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Medyka
Do miasta Warszawa
Z miasta Medyka
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!