Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Medyka

Najlepsza oferta

Codziennie
09:00
Czas przejazdu07 h. 43 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:43
Medyka
Centrum handlowe Granica, Medyka 405a
69,36 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Medyka w 2019 roku

Codziennie
14:25
Czas przejazdu07 h. 53 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:18
Medyka
Centrum handlowe Granica, Medyka 405a
69,36 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu07 h. 48 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:18
+1 dzień
Medyka
Centrum handlowe Granica, Medyka 405a
69,36 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
pon, wto, śro, czw
00:10
Czas przejazdu06 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:20
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, wto, śro, czw
05:00
Czas przejazdu06 h. 51 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:51
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, wto, śro, czw
09:00
Czas przejazdu07 h. 01 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:01
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, wto, śro, czw
15:00
Czas przejazdu07 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu06 h. 33 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:33
+1 dzień
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, wto, śro, czw
20:40
Czas przejazdu06 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:55
+1 dzień
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu06 h. 33 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:03
+1 dzień
Medyka
MEDYKA CH Granica, Medyka
76,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Medyka
Do miasta Warszawa
Z miasta Medyka
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu