Rozkład jazdy PKS Warszawa – Medyka

17:30
14 sie
01:18
15 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Medyka, Centrum Handlowe, Granica 06
Kupić za
71,40
17:30
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:45
Warszawa
17:47
Warszawa
17:55
Warszawa
18:10
Warszawa
19:10
Garwolin
19:26
Gończyce
19:48
Ryki
20:54
Lublin
21:10
Lublin
21:24
Lublin
22:03
Wysokie
22:12
Tarnawa Mała
22:27
Goraj
22:36
Frampol
22:55
Biłgoraj
23:16
Księżpol
23:23
Tarnogród
23:47
Sieniawa
00:06
Przeworsk
00:22
Jarosław
01:00
Przemyśl
01:18
15 sie
Medyka
Medyka, Centrum Handlowe, Granica 06
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
14 sie
02:55
15 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Medyka, Centrum Handlowe, Granica 06
Kupić za
78,75
20:40
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:00
Jarosław
02:35
Przemyśl
02:55
15 sie
Medyka
Medyka, Centrum Handlowe, Granica 06
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa