Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Lublin

Najlepsza oferta

W soboty
06:45
Czas przejazdu12 h. 15 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

76,00 

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Lublin w 2019 rok

19.07, 21.07, 23.07, 25.07, 27.07...
04:10
Czas przejazdu10 h. 40 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

14:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

76,45 
31.07, 11.08, 15.08...
04:10
Czas przejazdu10 h. 40 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

14:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

76,49 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

80,43 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

82,56 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

82,56 
W poniedziałki
20:25
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

92,00 
śro, nie
06:45
Czas przejazdu12 h. 15 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

93,27 
czw, sob
16:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

94,49 
czw, sob
16:50
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107

04:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

94,49 
W czwartki
12:50
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

96,33 
Codziennie
12:35
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

00:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

99,38 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

99,38 
śro, czw, sob, nie
12:00
Czas przejazdu11 h. 00 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

23:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

106,87 
19.07, 20.07, 21.07, 26.07, 27.07...
14:00
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:50
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

107,03 
19.07, 20.07, 21.07, 26.07, 27.07...
15:30
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:50
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

107,03 
19.07, 20.07, 21.07, 26.07, 27.07...
14:00
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:50
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

110,00 
20.07, 21.07, 27.07, 28.07...
15:30
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:50
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

110,00 
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu14 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

114,67 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu13 h. 40 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:30

Lublin

Люблiн АС[pl], ал.Тисячолiття,6{51.24789/22.56598}

118,57 
Codziennie
01:40
Czas przejazdu14 h. 20 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

15:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

128,40 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

128,40 
pon, śro, sob
17:25
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:55
+1 dzień

Lublin

ЛЮБЛІН,

136,53 
W poniedziałki
12:50
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:00
+1 dzień

Lublin

ЛЮБЛІН,

153,41 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107

22:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

206,59 
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Lublin
Do miasta Winnica
Z miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu