Bilety autobusowe

Warszawa - Zakroczym

od 13 zł, 24 paź

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Zakroczym

13:30
23 paź
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1

14:10
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
13:30
23 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1
14:10
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
23 paź
w drodze 00 godz. 25 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego

14:10
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
13:45
23 paź
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego
14:10
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
23 paź
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1

16:10
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
15:30
23 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1
16:10
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
23 paź
w drodze 00 godz. 25 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego

16:10
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
15:45
23 paź
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego
16:10
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
23 paź
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1

16:20
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
15:40
23 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1
16:20
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
23 paź
w drodze 00 godz. 25 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego

16:20
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
15:55
23 paź
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego
16:20
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:35
23 paź
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1

17:15
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
16:35
23 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1
17:15
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
23 paź
w drodze 00 godz. 25 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego

17:15
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
16:50
23 paź
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego
17:15
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
23 paź
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1

18:10
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
17:30
23 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1
18:10
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
23 paź
w drodze 00 godz. 25 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego

18:10
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
17:45
23 paź
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego
18:10
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
23 paź
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1

19:45
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
19:05
23 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), pl. Defilad 1
19:45
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
23 paź
w drodze 00 godz. 25 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego

19:45
23 paź

Zakroczym

Zakroczym

14
19:20
23 paź
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02, ul. Słowackiego
19:45
23 paź
Zakroczym
Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 paź
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:30
23 paź

Zakroczym

Zakroczym, Zakroczym

18
20:45
23 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:30
Zakroczym
21:33
Ostrzykowizna
21:36
Trębki Stare
21:38
Emolinek
21:40
Wygoda Smoszewska, 01/02
21:43
Goławin
21:45
Miączyn
21:48
Chociszewo
21:51
Zdziarka
21:53
Sielec
21:54
Czerwińsk, Skrzyżowanie
21:55
Wola, II
21:56
Wola
21:58
Bolino
21:59
Chmielewo
22:03
Wyszogród
22:08
Rębowo, Kolonia
22:11
Wilczkowo
22:14
Ciućkowo
22:15
Ciućkowo, I
22:16
Węgrzynowo
22:18
Niździn
22:19
Mała Wieś
22:20
Mała Wieś, I Nż
22:22
Perki
22:24
Cybulin
22:25
Cybulin, I
22:26
Chodkowo-Działki
22:27
Bodzanów
22:29
Bodzanów, I
22:31
Felicjanów
22:32
Stanowo
22:36
Miszewo, Skrzyżowanie
22:38
Borowice, II
22:40
Łagiewniki
22:41
Słupno, ul. Północna
22:44
Słupno, I
22:46
Cekanowo, II
22:47
Cekanowo
22:50
Imielnica
22:52
Płock, Podolszyce II
22:53
Płock, Podolszyce I
22:55
Płock, Międzytorze
22:57
Płock, ul. Piłsudskiego Nż
21:30
23 paź
Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa