Bilety autobusoweWarszawa - Tomaszów-Lubelski

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Tomaszów Lubelski

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
20:25
Czas przejazdu05 h. 05 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
01:30
+1 dzień
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Tomaszów Lubelski w 2020 roku

Codziennie
06:40
Czas przejazdu05 h. 05 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
11:45
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
08:35
Czas przejazdu05 h. 45 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
14:20
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
09:25
Czas przejazdu05 h. 05 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
14:30
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
W poniedziałki
10:40
Czas przejazdu05 h. 05 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
15:45
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
11:10
Czas przejazdu05 h. 05 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
16:15
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
12:45
Czas przejazdu05 h. 06 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
17:51
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
pon, pią
13:25
Czas przejazdu05 h. 05 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
18:30
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu05 h. 10 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
19:50
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
W poniedziałki
15:45
Czas przejazdu05 h. 10 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
20:55
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
16:34
Czas przejazdu05 h. 11 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
21:45
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
pon, śro
17:40
Czas przejazdu05 h. 10 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
22:50
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu05 h. 05 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
23:35
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
W poniedziałki
19:35
Czas przejazdu05 h. 00 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
00:35
+1 dzień
Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski, ul.Armii Krajowej
48,41 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
07:50
Czas przejazdu05 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
13:15
Tomaszów Lubelski
Dworzec autobusowy, ul. Zamojska 9
49,35 
Przewoźnik: Agnieszka Sieracka
Ocena:
Codziennie
15:20
Czas przejazdu05 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:40
Tomaszów Lubelski
Dworzec autobusowy, ul. Zamojska 9
49,35 
Przewoźnik: Agnieszka Sieracka
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Informacje o trasie autobusu Warszawa — Tomaszów Lubelski
16
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 10 min.
Szacowany czas podróży
06:40 — 11:45
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:25 — 01:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
62 — 92 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami