Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Tiacziw w 2019 rok roku

21:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 16 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Sklep Silverland, ul. Poliowa 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 16 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Sklep Silverland, ul. Poliowa 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Tiacziw w 2019 rok roku

Codziennie
21:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:20
+1 dzień

Tiacziw

Sklep Silverland, ul. Poliowa 2

78,70 
21:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
10:20
Swalawa
Przystanek, ul. Kyivska 12
11:15
Mukaczewo
Sklep Silverland, ul. Tomasza Masaryka 19
12:35
Chust
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
13:20
+1 dzień
Tiacziw
Sklep Silverland, ul. Poliowa 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nemesh I.F.
  • SETRA
Codziennie
21:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:20
+1 dzień

Tiacziw

Sklep Silverland, ul. Poliowa 2

120,07 
21:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
04:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:15
Mukaczewo
Sklep Silverland, ul. Tomasza Masaryka 19
12:35
Chust
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
13:20
+1 dzień
Tiacziw
Sklep Silverland, ul. Poliowa 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mikolayivske ATP-14627
  • SETRA
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Tiacziw
Do miasta Warszawa
Z miasta Tiacziw
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!