Rozkład jazdy PKS Warszawa – Sochaczew

13:30
14:37
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
7,00
13:30
22 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:20
Warszawa
13:30
Warszawa
13:33
Warszawa
13:35
Warszawa
13:36
Warszawa
13:37
Warszawa
13:38
Warszawa
13:40
Warszawa
13:43
Mory
13:45
Bronisze
13:48
Ożarów Mazowiecki
13:50
Ożarów Mazowiecki
13:51
Ożarów Mazowiecki
13:52
Ołtarzew
13:53
Ołtarzew
13:54
Koprki
13:55
Płochocin
13:57
Święcice
13:58
Łaźniew
13:59
Radzików
14:00
Kopytów
14:01
Błonie
14:04
Błonie
14:08
Piorunów
14:10
Bramki Ludne
14:12
Bieniewo-Parcela
14:15
Seroki-Wieś
14:17
Paprotnia
14:20
Topołowa
14:24
Chrzczany
14:28
Zosin
14:33
Sochaczew
14:37
Sochaczew
14:38
Rozlazłów
14:39
Kąty
14:42
Żdżarów
14:46
Ruszki
14:53
Giżyce
14:56
Giżyczki
14:58
Brzozów
15:01
Brzozów Nowy
15:03
Karłowo
15:04
Kaptury
15:05
Wszeliwy
15:06
Paulinka
15:07
Brzeziny
15:08
Brzezia
15:11
Szkarada
15:12
Sanniki
15:14
Sanniki
15:17
Sanniki
15:19
Czyżew
15:21
Czyżew
15:22
Konstantynów
15:24
Topólno
15:26
Przydatki
15:28
Gąbin
15:30
Gąbin
15:32
Gąbin
15:34
Zofiówka
15:35
Zofiówka
15:38
Zdwórz
15:39
Zdwórz
15:40
Korzeń
15:42
Łąck
15:44
Łąck
15:47
Wola Łącka
15:48
Wola Łącka
15:51
Stefanów
15:53
Rogożewek
15:55
Legarda
15:56
Nowa Legarda
15:57
Gostynin
14:37
22 lis
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17:05
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
11,00
16:00
22 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:06
Warszawa
16:22
Ożarów Mazowiecki
16:37
Błonie
16:51
Paprotnia
17:05
Sochaczew
17:35
Sanniki
17:47
Gąbin
18:00
Łąck
18:17
Gostynin
18:37
Baruchowo
18:47
Kowal
19:04
Włocławek
19:18
Brześć Kujawski
19:21
Falborek
19:30
Borucinek
19:34
Jarantowice
19:45
Radziejów
19:54
Chełmce
20:05
Kruszwica
20:08
Kruszwica
20:20
Inowrocław
20:23
Inowrocław
20:26
Inowrocław
17:05
22 lis
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.