Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Sochaczew

Najlepsza oferta

Codziennie
18:10
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:05

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Sochaczew w 2019 rok

Poza nie
07:20
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:15

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

09:55

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:55

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 
W dni powszednie
13:15
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:10

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu57 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:17

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

17:05

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 
W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:55

Sochaczew

Sochaczew, Sochaczew, Plac Św. Dominika

12,60 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu