Rozkład jazdy PKS Warszawa – Sochaczew

07:20
28 maj
08:15
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
11,55
07:20
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
07:23
Warszawa
07:26
Warszawa
07:27
Warszawa
07:29
Warszawa
08:15
Sochaczew
08:23
Ruszki
08:29
Giżyce
08:34
Karłowo
08:38
Wszeliwy
08:41
Brzezia
08:44
Szkarada
08:47
Sanniki
08:49
Sanniki
08:51
Czyżew
08:56
Topólno
09:00
Gąbin
09:01
Gąbin
09:03
Gąbin
09:08
Zdwórz
09:12
Łąck
09:14
Łąck
09:24
Gostynin
09:25
Gostynin
09:27
Gostynin
08:15
28 maj
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 maj
09:30
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
10,50
08:30
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:30
Sochaczew
10:00
Sanniki
10:11
Gąbin
10:25
Łąck
10:40
Gostynin
11:08
Baruchowo
11:18
Kowal
11:35
Włocławek
11:55
Brześć Kujawski
12:21
Radziejów
12:30
Chełmce
12:42
Kruszwica
13:01
Inowrocław
09:30
28 maj
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:10
28 maj
10:05
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
11,55
09:10
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:13
Warszawa
09:16
Warszawa
09:17
Warszawa
09:19
Warszawa
10:05
Sochaczew
10:13
Ruszki
10:19
Giżyce
10:24
Karłowo
10:28
Wszeliwy
10:31
Brzezia
10:34
Szkarada
10:37
Sanniki
10:39
Sanniki
10:41
Czyżew
10:46
Topólno
10:50
Gąbin
10:51
Gąbin
10:53
Gąbin
10:58
Zdwórz
11:02
Łąck
11:04
Łąck
11:14
Gostynin
11:15
Gostynin
11:17
Gostynin
10:05
28 maj
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
28 maj
11:55
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
11,55
11:00
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:03
Warszawa
11:06
Warszawa
11:07
Warszawa
11:09
Warszawa
11:55
Sochaczew
12:03
Ruszki
12:09
Giżyce
12:14
Karłowo
12:18
Wszeliwy
12:21
Brzezia
12:24
Szkarada
12:27
Sanniki
12:29
Sanniki
12:31
Czyżew
12:36
Topólno
12:40
Gąbin
12:41
Gąbin
12:43
Gąbin
12:48
Zdwórz
12:52
Łąck
12:54
Łąck
13:04
Gostynin
13:05
Gostynin
13:07
Gostynin
11:55
28 maj
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
28 maj
16:17
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
11,55
15:20
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:25
Warszawa
15:28
Warszawa
15:29
Warszawa
15:31
Warszawa
16:17
Sochaczew
16:25
Ruszki
16:31
Giżyce
16:36
Karłowo
16:41
Wszeliwy
16:43
Brzezia
16:46
Szkarada
16:49
Sanniki
16:51
Sanniki
16:53
Czyżew
16:58
Topólno
17:02
Gąbin
17:03
Gąbin
17:05
Gąbin
17:10
Zdwórz
17:14
Łąck
17:16
Łąck
17:26
Gostynin
17:27
Gostynin
17:29
Gostynin
16:17
28 maj
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
28 maj
17:05
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
11,55
16:00
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:06
Warszawa
16:22
Ożarów Mazowiecki
16:37
Błonie
16:51
Paprotnia
17:05
Sochaczew
17:35
Sanniki
17:47
Gąbin
18:00
Łąck
18:17
Gostynin
18:37
Baruchowo
18:47
Kowal
19:04
Włocławek
19:18
Brześć Kujawski
19:21
Falborek
19:30
Borucinek
19:34
Jarantowice
19:45
Radziejów
19:54
Chełmce
20:05
Kruszwica
20:08
Kruszwica
20:20
Inowrocław
20:23
Inowrocław
20:26
Inowrocław
17:05
28 maj
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:10
28 maj
19:05
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
11,55
18:10
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:13
Warszawa
18:16
Warszawa
18:17
Warszawa
18:19
Warszawa
19:05
Sochaczew
19:13
Ruszki
19:19
Giżyce
19:24
Karłowo
19:28
Wszeliwy
19:31
Brzezia
19:34
Szkarada
19:37
Sanniki
19:39
Sanniki
19:41
Czyżew
19:46
Topólno
19:50
Gąbin
19:51
Gąbin
19:53
Gąbin
19:58
Zdwórz
20:02
Łąck
20:04
Łąck
20:14
Gostynin
20:15
Gostynin
20:17
Gostynin
19:05
28 maj
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa