Rozkład jazdy PKS Warszawa – Sochaczew

13:15
16 sty
14:10
16 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
10,00
13:15
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:18
Warszawa
13:21
Warszawa
13:22
Warszawa
13:24
Warszawa
14:10
Sochaczew
14:18
Ruszki
14:24
Giżyce
14:29
Karłowo
14:33
Wszeliwy
14:36
Brzezia
14:39
Szkarada
14:42
Sanniki
14:44
Sanniki
14:46
Czyżew
14:51
Topólno
14:55
Gąbin
14:56
Gąbin
14:58
Gąbin
15:03
Zdwórz
15:07
Łąck
15:09
Łąck
15:19
Gostynin
15:20
Gostynin
15:22
Gostynin
14:10
16 sty
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 sty
14:37
16 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
7,00
13:30
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:20
Warszawa
13:30
Warszawa
13:33
Warszawa
13:35
Warszawa
13:36
Warszawa
13:37
Warszawa
13:38
Warszawa
13:40
Warszawa
13:43
Mory
13:45
Bronisze
13:48
Ożarów Mazowiecki
13:50
Ożarów Mazowiecki
13:51
Ożarów Mazowiecki
13:52
Ołtarzew
13:53
Ołtarzew
13:54
Koprki
13:55
Płochocin
13:57
Święcice
13:58
Łaźniew
13:59
Radzików
14:00
Kopytów
14:01
Błonie
14:04
Błonie
14:08
Piorunów
14:10
Bramki Ludne
14:12
Bieniewo-Parcela
14:15
Seroki-Wieś
14:17
Paprotnia
14:20
Topołowa
14:24
Chrzczany
14:28
Zosin
14:33
Sochaczew
14:37
Sochaczew
14:38
Rozlazłów
14:39
Kąty
14:42
Żdżarów
14:46
Ruszki
14:53
Giżyce
14:56
Giżyczki
14:58
Brzozów
15:01
Brzozów Nowy
15:03
Karłowo
15:04
Kaptury
15:05
Wszeliwy
15:06
Paulinka
15:07
Brzeziny
15:08
Brzezia
15:11
Szkarada
15:12
Sanniki
15:14
Sanniki
15:17
Sanniki
15:19
Czyżew
15:21
Czyżew
15:22
Konstantynów
15:24
Topólno
15:26
Przydatki
15:28
Gąbin
15:30
Gąbin
15:32
Gąbin
15:34
Zofiówka
15:35
Zofiówka
15:38
Zdwórz
15:39
Zdwórz
15:40
Korzeń
15:42
Łąck
15:44
Łąck
15:47
Wola Łącka
15:48
Wola Łącka
15:51
Stefanów
15:53
Rogożewek
15:55
Legarda
15:56
Nowa Legarda
15:57
Gostynin
14:37
16 sty
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
16 sty
16:17
16 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
10,00
15:20
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:25
Warszawa
15:28
Warszawa
15:29
Warszawa
15:31
Warszawa
16:17
Sochaczew
16:25
Ruszki
16:31
Giżyce
16:36
Karłowo
16:41
Wszeliwy
16:43
Brzezia
16:46
Szkarada
16:49
Sanniki
16:51
Sanniki
16:53
Czyżew
16:58
Topólno
17:02
Gąbin
17:03
Gąbin
17:05
Gąbin
17:10
Zdwórz
17:14
Łąck
17:16
Łąck
17:26
Gostynin
17:27
Gostynin
17:29
Gostynin
16:17
16 sty
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 sty
17:05
16 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
11,00
16:00
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:06
Warszawa
16:22
Ożarów Mazowiecki
16:37
Błonie
16:51
Paprotnia
17:05
Sochaczew
17:35
Sanniki
17:47
Gąbin
18:00
Łąck
18:17
Gostynin
18:37
Baruchowo
18:47
Kowal
19:04
Włocławek
19:18
Brześć Kujawski
19:21
Falborek
19:30
Borucinek
19:34
Jarantowice
19:45
Radziejów
19:54
Chełmce
20:05
Kruszwica
20:08
Kruszwica
20:20
Inowrocław
20:23
Inowrocław
20:26
Inowrocław
17:05
16 sty
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:10
16 sty
19:05
16 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Sochaczew, Plac Św. Dominika
Kupić za
10,00
18:10
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:13
Warszawa
18:16
Warszawa
18:17
Warszawa
18:19
Warszawa
19:05
Sochaczew
19:13
Ruszki
19:19
Giżyce
19:24
Karłowo
19:28
Wszeliwy
19:31
Brzezia
19:34
Szkarada
19:37
Sanniki
19:39
Sanniki
19:41
Czyżew
19:46
Topólno
19:50
Gąbin
19:51
Gąbin
19:53
Gąbin
19:58
Zdwórz
20:02
Łąck
20:04
Łąck
20:14
Gostynin
20:15
Gostynin
20:17
Gostynin
19:05
16 sty
Sochaczew
Sochaczew, Plac Św. Dominika
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.