Bilety autobusoweWarszawa - Nisko

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Nisko

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

czw, pią, nie
17:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
21:30
Nisko
Dworcowa / Kolejowa, ul. Dworcowa 1
33,60 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Nisko w 2020 roku

Poza nie
08:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
12:30
Nisko
Dworcowa / Kolejowa, ul. Dworcowa 1
38,40 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Poza czw
14:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
18:30
Nisko
Dworcowa / Kolejowa, ul. Dworcowa 1
43,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
W piątki
18:30
Czas przejazdu04 h. 30 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
23:00
Nisko
Dworcowa / Kolejowa, ul. Dworcowa 1
43,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Poza nie
20:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
00:00
+1 dzień
Nisko
Dworcowa / Kolejowa, ul. Dworcowa 1
43,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
W niedziele
21:00
Czas przejazdu03 h. 50 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
00:50
+1 dzień
Nisko
Dworcowa / Kolejowa, ul. Dworcowa 1
43,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Nisko
Do miasta Warszawa
Z miasta Nisko
Informacje o trasie autobusu Warszawa — Nisko
6
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 18 min.
Szacowany czas podróży
08:00 — 12:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:00 — 00:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
50 — 60 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami