Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Jarosław

09:00
12 gru
w drodze 06 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:10
12 gru

Jarosław

Jarosław, Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"

69
09:00
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:10
Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
15:45
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
15:10
12 gru
Jarosław
Jarosław, Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:10
12 gru
w drodze 06 godz. 00 min

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE

15:10
12 gru

Jarosław

JAROSŁAW Wagabunda PKP

76
09:10
12 gru
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
15:10
12 gru
Jarosław
JAROSŁAW Wagabunda PKP
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
12 gru
w drodze 06 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:10
12 gru

Jarosław

JAROSŁAW Wagabunda PKP

56
09:00
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:10
12 gru
Jarosław
JAROSŁAW Wagabunda PKP
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
12 gru
w drodze 06 godz. 47 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:47
12 gru

Jarosław

Jarosław, Jarosław, ul. Jana Pawła II 02

56
09:00
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:15
Warszawa, Centrum /03
09:17
Warszawa, Centrum 05/ 06
09:25
Warszawa, Dworzec Wschodni
09:40
Warszawa, ul. Wiatraczna 02
10:40
Garwolin, ul. Kościuszki Powiatowy Urząd Pracy 05
10:56
Gończyce
11:18
Ryki, Dworzec Autobusowy
12:24
Lublin, Dworzec Autobusowy
12:40
Lublin, ul.Dworcowa 4 Dworzec Południowy 02
12:49
Lublin, ul. Kunickiego/ Mickiewicza 01
13:28
Wysokie, Plac Komunikacji
13:37
Tarnawa Mała
13:52
Goraj, Rynek
14:01
Frampol, Rynek
14:20
Biłgoraj, Dworzec Autobusowy
14:41
Księżpol, II
14:48
Tarnogród, Rynek
15:12
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
15:31
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
15:47
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
16:25
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
15:47
12 gru
Jarosław
Jarosław, Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:25
12 gru
w drodze 07 godz. 16 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:41
12 gru

Jarosław

Jarosław, Jarosław, Dworzec Autobusowy

61
11:25
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:29
Warszawa, Marriott
11:55
Warszawa, Dworzec Wschodni
12:08
Warszawa, Plac Szembeka 02
12:14
Warszawa, ul. Trawiasta 01/02
13:11
Garwolin, ul. Kościuszki
13:48
Ryki, Dworzec Autobusowy
14:09
Żyrzyn, 02
15:04
Lublin, Dworzec Autobusowy
16:12
Wysokie, Plac Komunikacji
16:22
Tarnawa Mała
16:38
Goraj, Rynek
16:46
Frampol, Rynek
17:06
Biłgoraj, ul. Kościuszki Szkoła
17:31
Tarnogród, Rynek
17:42
Majdan Sieniawski
17:47
Adamówka
18:01
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
18:23
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
18:41
Jarosław, Dworzec Autobusowy
18:56
Radymno, ul. Rynek
19:05
Zadąbrowie
19:09
Orły
19:17
Żurawica
18:41
12 gru
Jarosław
Jarosław, Jarosław, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
12 gru
w drodze 06 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:15
12 gru

Jarosław

Jarosław, Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"

69
15:00
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
21:50
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
21:15
12 gru
Jarosław
Jarosław, Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
12 gru
w drodze 06 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:15
12 gru

Jarosław

JAROSŁAW Wagabunda PKP

38
15:00
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
12 gru
Jarosław
JAROSŁAW Wagabunda PKP
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:25
12 gru
w drodze 06 godz. 57 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:22
12 gru

Jarosław

Jarosław, Jarosław, ul. Jana Pawła II 02

56
14:25
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:45
Warszawa, Centrum /03
14:47
Warszawa, Centrum 05/ 06
14:55
Warszawa, Dworzec Wschodni
15:10
Warszawa, ul. Wiatraczna 02
16:10
Garwolin, ul. Kościuszki Powiatowy Urząd Pracy 05
16:26
Gończyce
16:48
Ryki, Dworzec Autobusowy
17:54
Lublin, Dworzec Autobusowy
18:10
Lublin, ul.Dworcowa 4 Dworzec Południowy 02
18:24
Lublin, ul. Kunickiego/ Mickiewicza 01
19:03
Wysokie, Plac Komunikacji
19:12
Tarnawa Mała
19:27
Goraj, Rynek
19:36
Frampol, Rynek
19:55
Biłgoraj, Dworzec Autobusowy
20:16
Księżpol, II
20:23
Tarnogród, Rynek
20:47
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
21:06
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
21:22
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
22:00
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
21:22
12 gru
Jarosław
Jarosław, Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
12 gru
w drodze 06 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:20
13 gru

Jarosław, Podkarpackie, jarosławski

Przystanek, ul. Jana Pawła II 2

55
17:30
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
21:10
Lublin
22:10
Tarnawa Mała
22:35
Frampol
22:55
Biłgoraj
23:22
Tarnogród
23:45
Sieniawa
00:05
Przeworsk
00:20
13 gru
Jarosław, Podkarpackie, jarosławski
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
12 gru
w drodze 06 godz. 52 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:22
13 gru

Jarosław

Jarosław, Jarosław, ul. Jana Pawła II 02

56
17:30
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:45
Warszawa, Centrum /03
17:47
Warszawa, Centrum 05/ 06
17:55
Warszawa, Dworzec Wschodni
18:10
Warszawa, ul. Wiatraczna 02
19:10
Garwolin, ul. Kościuszki Powiatowy Urząd Pracy 05
19:26
Gończyce
19:48
Ryki, Dworzec Autobusowy
20:54
Lublin, Dworzec Autobusowy
21:10
Lublin, ul.Dworcowa 4 Dworzec Południowy 02
21:24
Lublin, ul. Kunickiego/ Mickiewicza 01
22:03
Wysokie, Plac Komunikacji
22:12
Tarnawa Mała
22:27
Goraj, Rynek
22:36
Frampol, Rynek
22:55
Biłgoraj, Dworzec Autobusowy
23:16
Księżpol, II
23:23
Tarnogród, Rynek
23:47
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
00:06
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
00:22
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
01:00
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
00:22
13 gru
Jarosław
Jarosław, Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
12 gru
w drodze 06 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:40
13 gru

Jarosław

Przystanek, ul. Jana Pawła II 2

60
18:20
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:00
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
19:10
Warszawa, Rondo Wiatraczna 01/02
22:00
Lublin, Dworzec Autobusowy
23:25
Biłgoraj, ul. Kościuszki
23:45
Tarnogród, Rynek
00:05
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
00:20
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
00:40
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
00:55
Radymno, ul. Rynek
01:05
Orły, droga krajowa 77/09
00:40
13 gru
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
12 gru
w drodze 05 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:00
13 gru

Jarosław

Jarosław, Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"

69
20:40
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:00
Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
02:35
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
02:00
13 gru
Jarosław
Jarosław, Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
12 gru
w drodze 05 godz. 10 min

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE

02:00
13 gru

Jarosław

JAROSŁAW Wagabunda PKP

76
20:50
12 gru
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
02:00
13 gru
Jarosław
JAROSŁAW Wagabunda PKP
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
12 gru
w drodze 05 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:00
13 gru

Jarosław

JAROSŁAW Wagabunda PKP

56
20:40
12 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:00
13 gru
Jarosław
JAROSŁAW Wagabunda PKP
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Jarosław