Rozkład jazdy PKS Warszawa – Ciechanów

09:20
28 maj
11:51
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Ciechanów
Kupić za
28,35
09:20
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:38
Warszawa
09:42
Warszawa
10:21
Trębki Nowe
10:22
Kroczewo
10:26
Niepiekła
10:29
Załuski
10:31
Sokal
10:36
Przyborowice Górne
10:37
Szczytno
10:39
Szczytniki
10:42
Poczernin
10:45
Siedlin
10:50
Płońsk
11:02
Płońsk
11:04
Poświętne
11:05
Koziminy
11:08
Szpondowo
11:11
Wycinki
11:13
Biele
11:15
Sochocin
11:19
Ciemniewko
11:20
Osada-Wola
11:23
Wola Wodzyńska
11:26
Kicin
11:29
Ojrzeń
11:30
Ojrzeń
11:31
Bronisławie
11:33
Kraszewo
11:34
Kraszewo
11:35
Skarżynek
11:36
Skarżynek
11:37
Baby
11:40
Sokołówek
11:42
Krubinek
11:44
Krubinek
11:47
Ciechanów
11:48
Ciechanów
11:51
28 maj
Ciechanów
Ciechanów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
28 maj
16:01
28 maj
Warszawa, Dworzec Zachodni
Ciechanów
Kupić za
28,35
13:30
28 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:48
Warszawa
13:52
Warszawa
14:31
Trębki Nowe
14:32
Kroczewo
14:36
Niepiekła
14:39
Załuski
14:41
Sokal
14:46
Przyborowice Górne
14:47
Szczytno
14:49
Szczytniki
14:52
Poczernin
14:55
Siedlin
14:59
Płońsk
15:12
Płońsk
15:14
Poświętne
15:15
Koziminy
15:18
Szpondowo
15:21
Wycinki
15:23
Biele
15:25
Sochocin
15:29
Ciemniewko
15:30
Osada-Wola
15:33
Wola Wodzyńska
15:36
Kicin
15:39
Ojrzeń
15:40
Ojrzeń
15:41
Bronisławie
15:43
Kraszewo
15:44
Kraszewo
15:45
Skarżynek
15:46
Skarżynek
15:47
Baby
15:50
Sokołówek
15:52
Krubinek
15:54
Krubinek
15:57
Ciechanów
15:58
Ciechanów
16:01
28 maj
Ciechanów
Ciechanów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Ciechanów