Bilety autobusowe

Warszawa - Brodnica

od 36 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Brodnica

13:00
20 paź
w drodze 03 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
20 paź

Brodnica

Brodnica, Brodnica, Dworzec Autobusowy

37
13:00
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:10
Płońsk, Dworzec Autobusowy
14:43
Drobin
15:14
Sierpc, Dworzec Autobusowy
15:50
Rypin, Dworzec Autobusowy
16:15
Brodnica, Dworzec Autobusowy
16:45
Jabłonowo Pomorskie
16:54
Rywałd
16:59
Radzyń Chełmiński
17:19
Grudziądz, ul. Nauczycielska
17:21
Grudziądz, ul. Hallera
17:23
Grudziądz, Dworzec Kolejowy d/w
16:15
20 paź
Brodnica
Brodnica, Brodnica, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 paź
w drodze 03 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:15
20 paź

Brodnica

Brodnica, Brodnica, Dworzec Autobusowy

40
14:30
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:45
Warszawa, Metro Marymont 02
15:35
Załuski
15:41
Szczytno
15:55
Płońsk, Dworzec Autobusowy
16:12
Dzierżążnia, Urząd Gminy
16:24
Góra, Skrzyżowanie
16:32
Rogotwórsk
16:38
Drobin, Rynek
16:43
Bełkowo
16:52
Jeżewo
17:05
Sierpc, Dworzec Autobusowy
17:11
Sierpc, ul. Kościuszki
17:24
Szczutowo, Skrzyżowanie
17:27
Urszulewo
17:37
Zakrocz
17:42
Rypin, Dworzec Autobusowy
17:45
Rypin, ul. Piłsudskiego
17:48
Starorypin Rządowy
17:51
Marianki
17:53
Strzygi
17:55
Tadajewo
17:57
Obórki
17:59
Osiek
18:02
Osiek-Kolonia
18:04
Gorczenica, Kolonia
18:06
Gorczenica, Wieś
18:09
Gorczenica, I
18:10
Moczadła
18:11
Brodnica, ul.Podgórna I
18:12
Brodnica, ul.Podgórna II
18:15
20 paź
Brodnica
Brodnica, Brodnica, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
20 paź
w drodze 03 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:15
20 paź

Brodnica

Brodnica, Brodnica, Dworzec Autobusowy

40
19:30
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:45
Warszawa, Metro Marymont 02
20:35
Załuski
20:41
Szczytno
20:55
Płońsk, Dworzec Autobusowy
21:12
Dzierżążnia, Urząd Gminy
21:24
Góra, Skrzyżowanie
21:32
Rogotwórsk
21:38
Drobin, Rynek
21:43
Bełkowo
21:52
Jeżewo
22:05
Sierpc, Dworzec Autobusowy
22:11
Sierpc, ul. Kościuszki
22:24
Szczutowo, Skrzyżowanie
22:27
Urszulewo
22:37
Zakrocz
22:42
Rypin, Dworzec Autobusowy
22:45
Rypin, ul. Piłsudskiego
22:48
Starorypin Rządowy
22:51
Marianki
22:53
Strzygi
22:55
Tadajewo
22:57
Obórki
22:59
Osiek
23:02
Osiek-Kolonia
23:04
Gorczenica, Kolonia
23:06
Gorczenica, Wieś
23:09
Gorczenica, I
23:10
Moczadła
23:11
Brodnica, ul.Podgórna I
23:12
Brodnica, ul.Podgórna II
23:15
20 paź
Brodnica
Brodnica, Brodnica, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Brodnica
Do miasta Warszawa