Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Stryj

Najlepsza oferta

Codziennie
07:05
Czas przejazdu04 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:35
Stryj
СТРИЙ,
29,25 
Przewoźnik: ТРОЯН О.І. ФОП
Autobus: БАЗ АО79-29
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Stryj w 2019 roku

Poza wto i sob
11:35
Czas przejazdu04 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
15:50
Stryj
СТРИЙ,
35,50 
Przewoźnik: ТРАНС-ЕКІПАЖ МКП
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН 18
Ocena:
Codziennie
13:25
Czas przejazdu04 h. 35 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Stryj
СТРИЙ,
36,09 
Przewoźnik: ТРАНС-ЕКІПАЖ МКП
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН 18
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Stryj
Do miasta Tarnopol
Z miasta Stryj
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu