Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweTarnopol – Kostrzyn nad Odrą

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Kostrzyn nad Odrą

Najlepsza oferta

Codziennie
19:50
Czas przejazdu18 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
140,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Kostrzyn nad Odrą w 2020 roku

Codziennie
14:50
Czas przejazdu19 h. 40 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:30
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dw. PKS, ul. Dworcowa 4, Kostrzyn nad Odrą
140,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Poza sob
19:00
Czas przejazdu19 h. 45 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
140,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu18 h. 45 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
167,64 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu17 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
167,65 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu18 h. 45 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
167,79 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu17 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
167,79 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu19 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:20
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
172,82 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu18 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:20
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
172,82 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Poza pią
15:40
Czas przejazdu21 h. 35 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
КОСТШИН НАД ОДРОЮ,
282,84 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП МЖР
Autobus: НЕОПЛАН-40
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu