Bilety autobusowe

Lwów - Kostrzyn nad Odrą

od 135 zł, 23 paź

Rozkład jazdy PKS Lwów – Kostrzyn nad Odrą

22:05
23 paź
w drodze 16 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

13:45
24 paź

Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, gorzowski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

136
22:05
23 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
Opole
08:10
Wrocław
09:20
Legnica
09:45
Chojnów
10:35
Szprotawa
11:15
Nowa Sól
11:55
Zielona Góra
13:10
Słubice
13:45
24 paź
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, gorzowski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów