Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Lwów - Kostrzyn nad Odrą

od 138 zł, 12 gru

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Kostrzyn nad Odrą w 2018 rok roku

22:05
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:05
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
22:05
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 11.12, 12.12, 13.12, 16.12, 17.12...
Codziennie
22:05
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa

110
22:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
11:15
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
11:55
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
13:10
Słubice
"Hotel Cargo; ul. Transportowa 8"
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
22:05
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa

138
22:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
09:45
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
10:35
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
11:15
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
11:55
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
13:10
Słubice
"Hotel Cargo; ul. Transportowa 8"
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

11.12, 12.12, 13.12, 16.12, 17.12...
22:05
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa

138
22:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
09:45
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
10:35
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
11:15
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
11:55
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
13:10
Słubice
"Hotel Cargo; ul. Transportowa 8"
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów