Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Kostrzyn nad Odrą w 2019 rok roku

Codziennie
22:05
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

110,00 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
22:05
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

110,00 
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:05
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

130,00 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Kostrzyn nad Odrą, Polska, Lubuskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:00
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

146,74 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
22:05
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

13:45
+1 dzień

Kostrzyn nad Odrą

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

146,74 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
09:45
Chojnów
Dworzec autobusowy, plac Dworcowy
10:35
Szprotawa
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
+1 dzień
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!