Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Radom — Winnica w 2018 rok roku

14:15
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
09:25
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
09:25
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 24.12, 28.12...
14:15
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:15
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Czas przejazdu 19 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:30
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Czas przejazdu 16 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
19:45
Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
Czas przejazdu 13 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
W dni powszednie
14:15
Czas przejazdu 18 h. 15 min
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

100
14:15
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
09:25
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

01:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

100
09:25
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 24.12, 28.12...
09:25
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

01:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

100
09:25
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:15
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

110
14:15
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Winnica; Ukraina, Winnicki"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:15
Czas przejazdu 19 h. 05 min
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

110
14:15
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Winnica; Ukraina, Winnicki"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
18:30
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

138
18:30
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
18:30
Czas przejazdu 16 h. 50 min
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

140
18:30
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
19:45
Czas przejazdu 13 h. 45 min
+1 dzień

Radom

Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

220
19:45
Radom
Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
21:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
07:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Winnica
Do miasta Radom
Z miasta Winnica
Podróż powrotna: