Rozkład jazdy PKS Radom – Winnica

18:30
16 sie
12:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
Kupić za
132,69
18:30
16 sie
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
Chmielnicki
12:20
17 sie
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Radom – Winnica

14:15
16 sie
09:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
Kupić za
90,00
14:15
16 sie
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:00
17 sie
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:15
16 sie
09:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
Kupić za
90,00
14:15
16 sie
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
17 sie
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Winnica
Do miasta Radom
Z miasta Winnica
Odwrotny kierunek: