Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Iwano-Frankiwsk

20:30
18 sty
03:00
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
Kupić za
60,17
20:30
18 sty
Przemyśl
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:00
19 sty
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
18 sty
05:10
19 sty
przystanek Wagabunda, ulica Stefana Czarnieckiego 37
Zatrzymaj Iwano-Frankowsk, Gorbachevsky Ulica; dom 4
Kupić za
76,42
21:35
18 sty
Przemyśl
przystanek Wagabunda, ulica Stefana Czarnieckiego 37
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Lwów
03:40
Rohatyn
05:10
19 sty
Ivano Frankivsk
Zatrzymaj Iwano-Frankowsk, Gorbachevsky Ulica; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
18 sty
05:10
19 sty
ul. Czarnieckiego, CMPA Wagabunda
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
Kupić za
80,00
21:35
18 sty
Przemyśl
ul. Czarnieckiego, CMPA Wagabunda
05:10
19 sty
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
18 sty
07:10
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
Zatrzymaj Iwano-Frankowsk, Gorbachevsky Ulica; dom 4
Kupić za
71,33
22:30
18 sty
Przemyśl
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:10
Lwów
04:20
Stryj
05:20
Dolyna
06:10
Kałusz
07:10
19 sty
Ivano Frankivsk
Zatrzymaj Iwano-Frankowsk, Gorbachevsky Ulica; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
18 sty
07:10
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
Kupić za
80,00
22:30
18 sty
Przemyśl
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
07:10
19 sty
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.