Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Dolina w 2018 rok roku

13:45
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
17:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
pon, czw
13:45
Czas przejazdu 18 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:25
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

132
13:45
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
14:50
Jarocin
"Dworzec autobusowy Jarocin; ul. Moniuszki 43A"
15:55
Kalisz
"Przystanek; ul. Wroclawska 30/38"
16:25
Ostrów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 15"
17:20
Kępno
"Przystanek; ul. Broniewskiego 2"
18:40
Sieradz
"Dworzec autobusowy; ul. Jana Pawła II 20"
20:00
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
20:50
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
00:01
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Dolina; Ukraina, Iwanofrankowski"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Dolina; Ukraina, Iwanofrankowski"
06:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:35
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
09:25
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A

132
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
18:00
Łódź
"Przystanek; plac Niepodległości "
20:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
08:40
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
17:50
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

11:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

135
17:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:20
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS OSTROWIEC SW

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:50
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

11:15
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

140
17:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
19:05
Leszno
"Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1"
21:00
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
23:45
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
01:25
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
08:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
10:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:50
Bolechów
"Dworzec autobusowy; ul. Zaliznychna 25"
11:15
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Іvan Mihajlovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

169
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
08:00
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

205
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
08:00
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
15:30
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek; ul. Pryvokzalna 1

220
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
08:00
+1 dzień
Dolina
Przystanek; ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Dolina
Do miasta Poznań
Z miasta Dolina
Podróż powrotna: