Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Dolina

Najlepsza oferta

Codziennie
19:30
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

106,87 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Dolina w 2019 rok roku

Poza wto i śro
14:10
Czas przejazdu17 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:15
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

110,00 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:20
+1 dzień

Dolina

AS, ul. Pryvokzalna 1, Przystanek autobusowy Dolina

110,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

114,51 
Poza pią i sob
23:40
Czas przejazdu17 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:00
+1 dzień

Dolina

DA, ul. Pryvokzalna 1, Przystanek autobusowy Dolina

115,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

120,00 
Poza śro
17:50
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:15
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

122,14 
27.05, 30.05, 31.05, 02.06, 03.06...
23:40
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

128,24 
Poza pią
17:50
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

135,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

137,40 
pon, śro, czw, nie
14:10
Czas przejazdu16 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:20
+1 dzień

Dolina

ul. Prywokzalna 1, Przystanek autobusowy Dolina

140,00 
pon, czw
13:45
Czas przejazdu19 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:25
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

160,30 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Dolina
Do miasta Poznań
Z miasta Dolina
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu