Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Dolina w 2019 rok roku

pon, wto, czw, pią, sob, nie
17:50
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:15
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

102,72 
17:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:05
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
21:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
08:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
10:50
Bolechów
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznychna 25
11:15
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)
Codziennie
19:30
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

110,08 
19:20
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
00:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
06:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
10:20
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • International lines of transport
  • Van hool astron
W poniedziałki
15:30
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

120,00 
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:00
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
pon, czw, pią, nie
14:10
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:15
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

130,00 
14:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
02:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
07:15
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
17:50
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:20
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

135,00 
17:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:20
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS OSTROWIEC SW
pon, czw
13:45
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:25
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

154,08 
13:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:50
Jarocin
Dworzec autobusowy Jarocin, ul. Moniuszki 43A
15:55
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
16:25
Ostrów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 15
17:20
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
18:40
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
20:00
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
20:50
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
00:01
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Dolina, Ukraina, Iwanofrankowski
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Dolina, Ukraina, Iwanofrankowski
06:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
09:25
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
15:30
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

176,09 
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
18:00
Łódź
Przystanek, plac Niepodległości
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:40
+1 dzień
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
15:30
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

176,09 
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:00
+1 dzień
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Dolina
Do miasta Poznań
Z miasta Dolina
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!