Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Szczecin w 2019 rok roku

16.02, 02.04, 07.04, 12.04, 17.04...
01:15
33 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:10
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

174,62 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:50
Sochaczew
Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 4
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
04:35
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
06:15
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
08:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
07:00
27 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:10
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

190,76 
06:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:35
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
Codziennie
10:00
29 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

190,76 
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:00
29 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

190,76 
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
10:00
29 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

192,60 
09:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Neoplan
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
01:15
32 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

205,44 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:40
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
08:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
08:45
26 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

205,44 
08:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:35
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
wto, pią, nie
13:00
33 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

205,44 
12:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
16:55
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (22)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Szczecin
Do miasta Połtawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!