Bilety autobusowe

Połtawa - Szczecin

od 169 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Połtawa – Szczecin

10:00
25 paź
w drodze 30 godz. 00 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

15:00
26 paź

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

179
10:00
25 paź
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
14:55
Kijów
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
Poznań
13:25
Gorzów Wielkopolski
15:00
26 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
25 paź
w drodze 30 godz. 00 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

15:00
26 paź

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

186
10:00
25 paź
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
14:30
Kijów
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
Poznań
15:00
26 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:45
25 paź
w drodze 35 godz. 45 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

20:30
26 paź

Szczecin

Dworzec PKP Szczecin Główny, ul. Krzysztofa Kolumba

229
09:45
25 paź
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
20:30
26 paź
Szczecin
Dworzec PKP Szczecin Główny, ul. Krzysztofa Kolumba
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Połtawa – Szczecin

01:15
25 paź
w drodze 33 godz. 55 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:10
26 paź

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

170
01:15
25 paź
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
19:10
Lublin
21:15
Warszawa
23:50
Sochaczew
01:00
Łódź
02:00
Włocławek
03:20
Toruń
04:35
Bydgoszcz
06:15
Piła
08:25
Gorzów Wielkopolski
10:10
26 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Szczecin
Do miasta Połtawa