Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Lublin w 2019 rok roku

Codziennie
22:00
27 godz. 5 min w drodze
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

01:05
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

102,71 
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
22:25
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
+2 dni
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
22:30
26 godz. 35 min w drodze
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

01:05
+2 dni

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

102,71 
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
22:25
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
+2 dni
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
01:00
20 godz. 20 min w drodze

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

20:20

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

118,53 
01:00
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
wto, sob
00:45
18 godz. 15 min w drodze

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

127,00 
00:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
03:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H
Codziennie
10:00
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

03:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

132,07 
10:00
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
14:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:40
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
11:05
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

139,40 
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
11:05
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

07:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

139,40 
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
11:05
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

139,40 
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
11:05
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

139,40 
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, nie
00:45
18 godz. 15 min w drodze

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

149,67 
00:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
03:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan
W poniedziałki
08:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

06:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

187,25 
08:00
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
06:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Lublin
Do miasta Odessa
Z miasta Lublin
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!