Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Lublin w 2018 rok roku

21:30
DA, ul. Kołłontajowska 58; Odessa
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 17 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 17 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 26.12...
00:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
10:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 18 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
10:30
Dworzec autobusowy Starosinna; ploshcha Starosinna 1A,2
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
11:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Odessa

DA, ul. Kołłontajowska 58; Odessa

14:50
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

120
21:30
Odessa
DA, ul. Kołłontajowska 58; Odessa
14:50
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS EXPRESS PL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
01:00
Czas przejazdu 20 h. 20 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

20:20

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

120
01:00
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
20:20
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
21:30
Czas przejazdu 17 h. 20 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

14:50
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

124
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
01:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
04:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
06:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 26.12...
21:30
Czas przejazdu 17 h. 20 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

14:50
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

124
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
01:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
04:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
06:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
00:45
Czas przejazdu 18 h. 15 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

19:00

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

127
00:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
03:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
10:45
Czas przejazdu 18 h. 55 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

05:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

131
10:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
10:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:20
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
20:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
23:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
01:00
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:30
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:30
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
05:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
10:30
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna; ploshcha Starosinna 1A,2

05:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

131
10:30
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna; ploshcha Starosinna 1A,2
10:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:20
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
20:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
23:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
01:00
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:30
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:30
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
05:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
11:05
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

138
11:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
11:05
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

138
11:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
11:05
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

138
11:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
11:05
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

07:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

138
11:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:05
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

07:55
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

140
11:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
07:55
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B

03:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

145
10:00
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B
14:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
18:55
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
22:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:45
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
03:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
00:45
Czas przejazdu 18 h. 15 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

19:00

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

148
00:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
03:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
19:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Lublin
Do miasta Odessa
Z miasta Lublin
Podróż powrotna: