Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Odessa w 2019 rok roku

pon, śro
06:10
17 godz. 30 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

00:40

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

120,00 
06:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:40
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
Codziennie
21:30
19 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

16:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

124,73 
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:35
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
23:50
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

20:10
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

127,00 
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:10
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H
wto, sob
23:50
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

20:10
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

129,62 
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:10
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw
16:50
22 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

16:25
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

130,00 
16:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:25
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
16:50
23 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

16:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

130,00 
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Netiszyn
Odessa, Ukraina, Odesski
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw, nie
20:45
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

139,40 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

139,40 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

139,40 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

139,40 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw, sob
20:45
20 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

139,74 
20:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
pon, śro
00:35
19 godz. 10 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

20:45

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

187,25 
00:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
20:45
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Odessa
Do miasta Lublin
Z miasta Odessa
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bus Lublin - Odesa

Położona nam Morzem Czarnym Odessa, jest popularnym ukraińskim kierunkiem turystycznym. Wśród zasobów architektonicznych miasta na szczególną uwagę zasługują: Filharmonia Miejska, Odeskie katakumby, Teatr Opery i Baletu, Schody Potiomkinowskie, Latarnia Morska oraz obiekty sakralne – kościoły, sobory i cerkwie.

Przejazd Lublin – Odessa

W naszym serwisie znajdą Państwo liczne połączenia autokarowe Lublin – Odessa, które zapewnią wygodną, bezpieczną i korzystną cenowo podróż.

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki BUSFOR, rezerwacji i zakupu biletów.